Yellow Tipi Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Yellow Tipi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Wróblewski
Yellow Tipi to naprawdę świetne miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebne do urządzenia niezwykłego pokoju dla dziecka. Ja osobiście szukałam aranżacji wnętrz dla mojego synka i trafił...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Yellow Tipi - wyjątkowe rozwiązania dla dzieci

  Yellow Tipi to naprawdę świetne miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebne do urządzenia niezwykłego pokoju dla dziecka. Ja osobiście szukałam aranżacji wnętrz dla mojego synka i trafiłam na tę stronę przez przypadek. Okazało się jednak, że to trafienie idealne. Najbardziej zaskoczyła mnie szeroka oferta akcesoriów dla dzieci - od pięknych rolet po urocze firanki czy poduszki dekoracyjne. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i stanowią ciekawą alternatywę dla dostępnych w marketach rozwiązań. Co więcej, cały proces zakupu przebiegł bardzo sprawnie - strona jest intuicyjna i łatwa w obsłudze oraz oferuje szybką dostawę produktów. Sama realizacja zamówienia zajęła tylko kilka dni. Podsumowując: Yellow Tipi to nie tylko sklep internetowy z ogromnym wyborem artykułów dla najmłodszych, ale również cudowne miejsce pełne inspiracji pozwalających stworzyć wyjątkowy pokój dziecka.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Endo

Endo

1 opinie

Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazują...

Logo Urwis.pl

Urwis.pl

1 opinie

Urwis jest wiodÄ…cym sklepem online z zabawkami dla dzieci. Celem Urwis jest zapewnienie szerokiej gamy produktów wysokiej jako&Ar...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...