Świat Kwiatów

Wszystkie opinie

Świat Kwiatów

29% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Łukasz
Najgorszy sklep w Polsce Sprzedają chore cebulki zainfekowane grzybem , spleśniałe Z 1 bulwy dali robią 5 albo i więcej przez co potem krzewy są mało okazałe i słabe Nasiona jakieś stare bo nic ...Czytacz dalej
A
Ania
Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie! Dostałam gołe cebulki tulipanów z uszkodzeniami mechanicznymi, które chciałam zwrócić, ale reklamacja nie została uznana, gdyż wg świata kwiatów cebulki ...Czytacz dalej
E
Elżbieta
Nie polecam zamówiłam duża paczkę cebulek czosnku błękitnego. W opisie cebulki mają minimum 4 cm, przyszły cebulki wielkości monety 10 groszowej! Mam tego 50 sztuk! W pace brakuje też zestawu cebul...Czytacz dalej
L
Lenka
Fajny sklep z dużym asortymentem. Dzięki nim przeprowadziłam metamorfozę balkonu i teraz mam swoją oazę spokoju. Świece na komary są ładne i bardzo skuteczne. Przesyłka szybka, kontakt sympatyczny. Czytacz dalej
M
Monika
Zamówiłam 2 sztuki drewnianych budek dla wiewiórek, ziemię do roślin i doniczkę. Zamówienie przyszło dobrze zabezpieczone. Miałam obawy czy doniczka przyjdzie w całości, ale kurier dobrze się spisa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (7)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dalie Floksy Kanna

  Najgorszy sklep w Polsce Sprzedają chore cebulki zainfekowane grzybem , spleśniałe
  Z 1 bulwy dali robią 5 albo i więcej przez co potem krzewy są mało okazałe i słabe
  Nasiona jakieś stare bo nic mi nie wykiełkowały
  Floksy również nie wykiełkowały
  Kanna nie wyrosła
  Juka Karolinska do dziś siedzi w gruncie a minęło z 4 miesiące i nie ma oznak przyjęcia
  Róże przysłali spleśniałe złożyłem reklamacje za kilka dni przysłali inna róże sucha bez oznak życia
  Nigdy nikomu nie polecam robić zakupów
  Wyrzucone w błoto dużo pieniędzy
  Klientów którzy wydali tutaj ponad 600 zł powinny traktować z szacunkiem


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Cebulki kwiatowe m.in. hiacynty, tulipany, narcyze, krokusy

  Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie! Dostałam gołe cebulki tulipanów z uszkodzeniami mechanicznymi, które chciałam zwrócić, ale reklamacja nie została uznana, gdyż wg świata kwiatów cebulki są w porządku. Dostałam również uszkodzone i całe spleśniałe cebulki hiacyntów, które zostały wymienione na...spleśniałe cebulki hiacyntów. Obsługa i poszanowanie klienta poniżej jakichkolwiek standardów. W sumie zamówiłam cebulki za około 200 zł.
  Nie jestem z konkurencji, ale zamówiłam też cebulki z firmy Florio - ceny niższe, cebulki idealne bez uszkodzeń i z osłonkami, a do każdego zamówienia cebulki gratis.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie #983564

  Nie polecam zamówiłam duża paczkę cebulek czosnku błękitnego. W opisie cebulki mają minimum 4 cm, przyszły cebulki wielkości monety 10 groszowej! Mam tego 50 sztuk! W pace brakuje też zestawu cebulek xl 100 szt. Reklamacji nie można złożyć telefonicznie. Firma w Warszawie a reklamujesz do Białej Podlaskiej!
  Czekam co wyniknie z reklamacji

  10 groszy = 16,50 mm średnicy. A to oznacza, że obwód 10 groszówki to Pi*średnica koła, czyli 3,14 *16,50 cm = 51,81 mm = 5,181 cm. Wychodzi na to, że cebulki są jednak większe niż to co podają na stronie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Skrzynki balkonowe, nawozy, środki przeciwko komarom

  Fajny sklep z dużym asortymentem. Dzięki nim przeprowadziłam metamorfozę balkonu i teraz mam swoją oazę spokoju. Świece na komary są ładne i bardzo skuteczne. Przesyłka szybka, kontakt sympatyczny.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Budki dla wiewiórek, doniczka Sahara, Podłoże do roślin zielonych

  Zamówiłam 2 sztuki drewnianych budek dla wiewiórek, ziemię do roślin i doniczkę. Zamówienie przyszło dobrze zabezpieczone. Miałam obawy czy doniczka przyjdzie w całości, ale kurier dobrze się spisał. Produkty solidne, bez żadnych ukrytych wad. Jedyny minus to wysoka cena za budki. Mam nadzieję, że będą służyć przez długie lata. Czy polecę ten sklep? Jak najbardziej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Flowers

  Nie polecam. Zamówiony towar bardzo niskiej jakości.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nasiona, nawóz, szklarenki, pojemnik, miski

  OBY MOJA SMUTNA HISTORIA NIE STAŁA SIĘ TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ ...
  Zamówienie #856553:
  Status: Wysłane
  Data : 11/03/2021, 09:10
  Czuję się oszukany, a potem okradziony.
  Zamówiłem dużo rzeczy, Między innymi szklarenki " druga gratis" i taniej to wziąłem dwie. Okazało się, że ta gratis jest pakowana fabrycznie z tą pierwszą :) , ale to nic, drobne naciąganie taki marketing "uczciwego sklepu". Ważniejsze jest to, że one (te dwie w tym jedna gratis) są ściśnięte i zakleszczone na tłoczeniach i od razu jedna z pary jest uszkodzona (rozepchana) i popękana (ma dziury) i woda na parapecie. Czyli 15zł jest za jedną, bo druga do Koszalina, ta gratis :) .
  To nie wszystko, Na zdjęciu wygląda nieźle, ale w dłoni to plastik tak cieniutki, że zasypać ziemią możesz tam gdzie ona będzie stała i nie ubijaj ziemi. Przy próbie przeniesienia trzeba podłożyć coś sztywnego od dołu, bo się złamie, albo palce wbiją się w dno.
  Szklarenka za 32zł. Pokrywa wklęsła, po zamknięciu szczelina że palca można włożyć. Jakby była wypukła to palcem można docisnąć i by wskoczyła, a tak musiałem dziurę zrobić i drutem wyciągać.
  Przesłałem zdjęcia i zgłosiłem reklamację. Przysłali kuriera i ok. Trochę szkoda, bo ja to chciałem i muszę oddać - to dla mnie kłopot.
  Zdecydowaną większość zostawiłem.
  Oddałem z dwóch pękniętych szklarenek jedną, bo drugą próbowałem uszczelnić klejem termicznym - wyszły takie dziury ... do koszalina.
  Pojemnik na żywność - bo miał być z wypukłą pokrywką - ważne, bo wypukłą można nacisnąć zamknąć zawór i będzie zassana i nic się nie wyleje - przysłali z płaską, a na zdjęciu z wypukłą.
  Dwa nawozy biohumus z trzech - bo w Biedronce są  większe o 25%, tańsze o 2zł (niby te były w promocji a i tak droższe) i w Biedronce bardziej esencjonalne (gęstsze i ciemniejsze).
  Otrzymałem zwrot za jedną z dwóch uszkodzonych szklarenek i pojemnik. Nie oddali mi za dwa nawozy Biohumus - OKRADLI - jestem na 100% pewien, że odesłałem. Podobno nawet sprawdzali. Ja się skuszę i tym IM spróbuję udowodnić - zapytam firmę kurierską o wagę paczki - w sortowniach pewnie mają i okaże się że szklarenka, która waży 97gramm i pudełko 159gramm i karton ważyło 3500gramm.
  NIE POLECAM, DO KWADRATU, a jak  kupiliście to to już trudno - nie oddawajcie - będziecie tylko raz smutni, a jak oddacie to dwa razy.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood