NiezależnaOpinia

  Opinie War Thunder

  Właścicielem gry War Thunder jest firma Gaijin Entertainment – rosyjskie studio produkujące gry komputerowe, założone w 2002 roku w Moskwie.

  O grze War Thunder

  War Thunder (początkowo World of Planes) – wieloosobowy wojenny symulator, umożliwiający toczenie bitew przy użyciu samolotów, helikopterów, czołgów oraz okrętów stworzony i wydany przez Gaijin Entertainment. Gra od 12 sierpnia 2012 do końca 2016 roku była w fazie otwartej wersji beta, czyli użytkowana przez graczy. Zabieg taki umożliwił poprawienie rozgrywki oraz wyeliminowanie większości błędów.
  Planowane jest, aby w wersji finalnej była rozbudowaną areną wojenną dla samolotów, okrętów wojennych (obecne jednostki wodne są w trakcie beta-testów) oraz wozów bojowych od czasów międzywojennych poprzez okres wojny koreańskiej jak i czasów współczesnych[6]. Wiele map w trybie bitew historycznych inspirowanych jest prawdziwymi wydarzeniami II wojny światowej, jak np. wojna na Pacyfiku, czy bitwa o Anglię. Gra została przystosowana do współpracy z hełmem wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.
  Średni rozmiar map wynosi od około 100×100 do 200×200 km. Silnik gry pozwala jednak na stworzenie znacznie większych map.
  W grze występuje osiem klas samolotów – lekkie i ciężkie myśliwce, samoloty szturmowe, bombowce nurkujące, lekkie, średnie i ciężkie bombowce oraz maszyny torpedowe. Każda maszyna przypisana jest do pewnej ery. Początkowo gracz ma do dyspozycji tylko płatowce z czasów międzywojennych oznaczone jako rezerwowe. W miarę zdobywania punktów doświadczenia (PD) oraz podstawowej waluty (srebrne lwy), odblokowuje i kupuje samoloty wyższych poziomów, uszeregowane w „drzewa technologiczne”, osobne dla każdej z dziewięciu nacji – Cesarstwa Japonii, III Rzeszy, USA, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Włoch, Francji, Szwecji oraz Chin. W grze występują tylko modele płatowców, które faktycznie brały udział w konfliktach. Kilka modeli, zwykle zdobycznych lub dostarczonych na mocy Lend-Lease Act, dostępnych jest za tzw. „walutę premium”, jaką są złote orły. Złote orły można kupić za realne pieniądze (mikropłatności), bądź zdobyć, wykonując niektóre zadania specjalne, np. wypełnienie samouczka. W grze spotkamy ponad 400 modeli samolotów.
  W grze dostępne są od 14 maja 2014 jednostki naziemne w wersji otwartej bety. Jednostki naziemne dzielą się na czołgi lekkie, czołgi średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i samobieżne działa przeciwlotnicze. W przyszłości mają zostać wprowadzone również inne rodzaje wozów bojowych. Obecnie w grze istnieje blisko 200 grywalnych pojazdów, które możemy odblokować i zakupić za darmową wewnętrzną walutę w grze lub za prawdziwe pieniądze. Grając tymi pojazdami mamy możliwość gry w trzech różnych trybach rozgrywki pancernej – zręcznościowym, realistycznym lub symulacyjnym. Na chwilę obecną jednostki naziemne są dostępne w nacjach III Rzeszy, USA, Wielkiej Brytanii, ZSRR, Cesarstwa Japonii, Francji, Włoch, Chin i Szwecji Grając jednostkami naziemnymi mamy możliwość używania lornetki, specjalnego widoku kierowcy, asystenta kierowania, karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet, holowania pojazdów, prześwietlania pojazdów (tzw. X-RAY), stosowania różnych kamuflaży, naklejania własnych naklejek na pojazdy, szkolenia załogi i niszczenia budynków. Uświadczymy również bardzo rozbudowanego wizualnie modelu zniszczeń poprzez odpadania różnych części, brudzenia się pojazdów, innego tempa poruszania się po różnych rodzajach nawierzchni czy deformacji nawierzchni.

  Gdzie kupuję mangi - sklepy internetowe, grupy na FB (LINKI)

  Co sądzisz o ofercie War Thunder?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z War Thunder? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona i gra jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd gry? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z gry jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat War Thunder i jej ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od War Thunder.

  War Thunder
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o War Thunder

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy War Thunder jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o War Thunder. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje War Thunder?

  War Thunder działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da War Thunder com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!