43% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-03-14
Apple iPhpne13
Wszystko ok, na drugi dzień towar był u mnie. Czytacz dalej
łuki

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-01-27
iPhone 14 pro
Kontakt żałosny, telefonicznie odbierają, na maile nie odpisują, tydzień procesują paczkę, w 2023...Czytacz dalej
Dominik

Najwięcej głosów recenzja

  2021-06-28
Słuchawki JAYS T-FOUR BT DOKAN
Najgorszy sklep z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Słuchawki JAYS T-FOUR BT DOKANAŁOWE Blu...Czytacz dalej
Aleksandra

Opinie (7)

  (3)

 (0)

  (1)

  (1)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Monitor Asus

  Kupiłem dziecku, doszedł w 48h. Cena najniższa na rynku - sprawdziłem wszędzie. Bałem się, że po opiniach coś będzie nie tak ale wszystko jest super.
  Dziecko zadowolone, aby się uczyło


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  iPhone 12 mini

  Zakupiony w piątek a w poniedziałek był już kurier na miejscu.
  Super!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Apple iPhpne13

  Wszystko ok, na drugi dzień towar był u mnie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  iPhone 14 pro

  Kontakt żałosny, telefonicznie odbierają, na maile nie odpisują, tydzień procesują paczkę, w 2023roku zaksięgowanie pieniędzy imwyslaniemzajmuje im tydzień xD złożyłem zamówienie w poniedziałek bo zależało mi by paczka była na weekend! Niestety nie dotarła


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Oprogramowanie Microsoft Office 365

  Zamówienie opłacone nie jest przez sklep realizowane już ponad tydzień. Bardzo utrudniony kontakt ze sklepem, nie można uzyskać wiarygodnych informacji o realizacji zamówienia. Klucza licencyjnego do aktywacji oprogramowania sklep nie przesłał na podane konto pocztowe. Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Filtr oczyszczacz

  Zamówienie złożone 30.09, opłacone ale po 2 godz. anulowane. Anulacja potw. tel. i mailowo 01.10 również przez sklep. Do dziś tj. 20.10 nie zwrócono pieniędzy. Codziennie maile i telefony nie przynoszą rezultatu - nie odpisują, a tel. pracownicy błędnie informują o tym, że przelew: jest w kolejce, został wysłany oraz, że poinformują księgowość o konieczności przyspieszenia... Ogólnie nie polecam nikomu!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Słuchawki JAYS T-FOUR BT DOKANAŁOWE Bluetooth

  Najgorszy sklep z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Słuchawki JAYS T-FOUR BT DOKANAŁOWE Bluetooth, zakupione za pośrednictwem Allegro w drugiej połowie grudnia 2020r., przestały działać na przełomie kwiecieć/maj 2021r., zdarza się, od tego są gwarancje i reklamacje. Przystąpiłam do procesu reklamacyjnego od razu kiedy słuchawki przestały działać, w sposób w jaki VOBIS sobie życzył, zgodnie z ich procedurą i wskazaniami. Słuchawki odebrali 21.05.2021r. Pierwszy kontakt telefoniczny z mojej strony nastąpił dwa tygodnie po tym dniu. Usłyszałam, że mają miesiąc na odpowiedź, więc ok. Od 21.06.2021r. próbuję skontaktować się ze sklepem za pośrednictwem Allegro, telefonicznie, mailowo, w każdy możliwy sposób. Bez skutku, brak jakiejkolwiek odpowiedzi, z żadnej strony. Telefonicznie słyszę "nie ma dzisiaj tej Pani, która zajmuje się naszym kontem na Allegro". Dzwonię następnego dnia i pierwsze pytanie jakie zadaję "czy zastałam w pracy Panią, która zajmuje się Allegro?" słyszę, że tak. Następnie w słuchawce słychać, jak Pani z Biura Obsługi Klienta próbuje przekazać wspomnianej kobiecie moją sprawę. Za chwilę słyszę, że ta Pani "nie może" ze mną TERAZ rozmawiać. Proszę o kontakt w możliwie najszybszym terminie. Kontaktu brak. Ponawiam telefon i proszę o połączenie mnie z działem reklamacji. Dział reklamacji, jak dowiaduje się, o którą sprawę chodzi, odmawia rozmowy i udzielenia jakichkolwiek informacji. Sprawę poruszam przez Allegro, uprzejma Pani z A. próbuje skontaktować się ze Sprzedającym, dostaję informację, że nieskutecznie, nie odpowiadają na Jej maile i prosi, abym próbowała się kontaktować dalej, a w przypadku braku odpowiedzi w dalszym ciągu będą nadal starali się pomóc. Próbuję, odpowiedzi brak. NIE POLECAM ABSOLTNIE NIKOMU. NAJGORSZY SKLEP Z JAKIM MIAŁAM DO CZYNIENIA. Brak słuchawek, brak pieniędzy, brak informacji. Sprawę zgłaszam do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta. Słuchawki może nie kosztują wiele, bo niecałe 200zł, ale tak się nie robi. To jest kradzież i oszustwo. Tak się dorabiacie na klientach? Wielu odpuszcza, bo kwota jest drobna. NIE, NIE, NIE - nigdy więcej zakupów w tym sklepie. JAK WAS STAĆ NA NERWY I TRACENIE CZASU ORAZ PIENIĘDZY - TO JEST SKLEP IDEALNY. Dla zainteresowanych - z przyjemnością prześlę wszystkie zrzuty ekranu obrazujące brak jakiejkolwiek odpowiedzi i wszystkie próby kontaktu. NIE POLECAM!!! UNIKAJCIE TEGO SKLEPU!


Inni również oglądali