NiezależnaOpinia

  Opinie Vida XL

  Lubisz robić zakupy przez internet? Skorzystaj z usług vidaXL - międzynarodowego sklepu online, który oferuje niezwykłą gamę produktów składającą się z tysięcy artykułów z kategorii dom, ogród, warsztat, majsterkowanie czy ubrania. Ponadto w każdym z krajów, na którego terenie prowadzi się sprzedaż, vidaXL zapewnia obsługę w ojczystym języku. Sklep vidaXL oferuje produkty dla domu i ogrodu w przystępnych cenach oraz chce sprawić, aby były one dostępne dla jak największej rzeszy konsumentów. Firma vidaXL starannie dobiera swój asortyment oraz nabywa go u źródła, na szeroką skalę. Sklep jest w stanie wpływać na design i pakowanie każdego produktu, co pozwala na jego optymalizację dla całego łańcucha i pozwala na jak najmniejszą cenę dla ostatecznego nabywcy. Sklep vidaXL sprzedaje swoje produkty świadomym konsumentom w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii, za pośrednictwem 31 sklepów, które ciągle rozwijają, by dotrzeć do jak największej liczby klientów.

  vidaXL – Żyj za mniej!

  Wszystko zaczeło się od sprzedaży internetowej produktów na małą skalę, szybko zapoczątkującej ogromny wzrost, jak również produkcję własnomarkowych produktów. Liczba sprzedawanych produktów pod własną marką zaczęła również gwałtownie rosnąć, co zapoczątkowało ekspansę do innych europejskich krajów. Następnym etapem historii było stworzenie własnego sklepu internetowego vidaXL z własnymi produktami. Sukces firmy opiera się na stałym poszukiwaniu rozwiązań, które zapewniają konkurencyjną cenę bez zmniejszania jakości produktów.

  Oferta vidaXL

  Jako klientowi vidaXL obiecuje Ci:

  - Dobra cena. Nie ma nic gorszego niż przepłacać za produkty. Sklep nienawidzi tego i nie jest w tej myśli osamotniony. Poprzez całkowitą kontrolę nad procesem i łańcuchami dostaw, vidaXL jest w stanie zaoferować konkurencyjną cenę swoich produktów.

  - Obsługa na wysokim poziomie. Firma vidaXL oferuje swoim klientom obsługę na wysokim poziomie. W przypadku pytań odnośnie do produktów, dostawy, sposobów płatności lub zwrotu, konsultanci vidaXL zawsze chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji w Twoim ojczystym języku. Dostawa lub zwrot odbywa się bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oczywiście, mogą zdążyć się błędy – niemniej jednak w przypadku wystąpienia takowych vidaXL obiecuje ich rozwiązanie, jak szybko się da.

  - Znakomite odczucia. Robienie zakupów w sklepie vidaXL sprawia, że czujesz się ślicznie. Produkty vidaXL możesz nabyć przez dowolny kanał dystrybucji, który najlepiej Ci odpowiada, a vidaXL obiecuje, iż spodoba Ci się to!

  Zwrot i reklamacja

  Firma vidaXL oferuje możliwość odstąpienia od zakupu produktu w okresie 30 dni od daty otrzymania produktu. W tym czasie możesz sprawdzić zakupioną rzecz. Jednakże w momencie, gdy dany produkt będzie używany, sklep vidaXL nie będzie już mógł zaoferować możliwości jego zwrotu. Sklep radzi więc aby skontrolować zawartość przesyłki zaraz po odbiorze. Jeśli jest niekompletna lub uszkodzona, należy niezwłocznie skontaktować się z vidaXL. Jeśli towar nie spełnia Twoich oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu. Towar musi jednak spełniać dwa warunki:

  - być kompletny;

  - oraz oryginalnie zapakowany.

  Należy w ciągu 30 dni skontaktować się z działem Obsługi Klienta i poinformować vidaXL o chęci zwrotu. Cała należna płatność zostanie Ci zwrócona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki.

  Opinie na temat vidaXL

  Czy masz wiedzę na temat vidaXL? Jesteś zadowolony z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Vida XL
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Vida XL

  Twoja opinia