Opinie VANGRAAF

VAN GRAAF to firma oferująca wysokiej jakości markową odzież – od modeli basic po ubrania międzynarodowych marek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. VAN GRAAF dąży do tego, aby zakupy w sklepie były dla każdego prawdziwym przeżyciem. Niezależnie od tego, czy chodzi o jeden z wielu sklepów w Europie, czy o sklep internetowy na stronie VANGRAAF.COM, uruchomiony w marcu 2016 roku. Klienci zafascynowani modą znajdą tu produkty 200 marek, aktualne informacje ze świata mody i międzynarodowe kolekcje klasy premium dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Online lub offline: VAN GRAAF oferuje klientom najwyższy stopień kompetencji w dziedzinie mody, doskonałą obsługę i fachowe doradztwo oraz wyczucie nowych trendów. Siła i sukces firmy VAN GRAAF wynikają przede wszystkim z dążenia do zapewnienia wysokiej jakości, stanowiącego główny motyw działania przedsiębiorstwa. Połączenie trwałych wartości i wyczucie trendów stylistycznych sprawia, że przedsiębiorstwo to posiada wyjątkowego „ducha” i jednocześnie podkreśla jego bogatą tradycję.

Historia VAN GRAAF

W roku 2001, w ramach grupy Peek&Cloppenburg KG Hamburg, powstało przedsiębiorstwo zajmujące się handlem detalicznym o nazwie VAN GRAAF GmbH & Co. KG. Tym samym grupa Peek&Cloppenburg postawiła na koncepcję handlu cechującą się obecnością międzynarodowych marek. W 2012 roku spółka VAN GRAAF GmbH uruchomiła w Niemczech sklep internetowy, a w 2016 ruszył sklep internetowy w Polsce. Przedsiębiorstwo Peek&Cloppenburg zostało założone w 1869 roku w Rotterdamie przez dwóch kupców – Johanna Theodora Peeka i Heinricha Cloppenburga. Obecnie Peek&Cloppenburg w Niemczech składa się z dwóch niezależnych pod względem prawnym i gospodarczym przedsiębiorstw z siedzibą w Hamburgu i Düsseldorfie. Firma Peek&Cloppenburg KG Hamburg jest obecna w wielu miastach w północnej części Niemiec. Od momentu założenia w 2001 roku trwa nieprzerwany rozwój firmy VAN GRAAF. W ciągu kilku lat otwarto oddziały w wielu europejskich metropoliach: w Warszawie, Zurychu, Wiedniu, Budapeszcie i Pradze. Od momentu uruchomienia sklepu internetowego dla rynku polskiego w marcu 2016 roku VAN GRAAF oferuje klientom również w Internecie duży wybór modnej, stylowej odzieży, kompetentne doradztwo i wyjątkową obsługę klienta – aby zakupy online były takim samym przeżyciem, jak zakupy w sklepie stacjonarnym.

Zwrot towarów w VAN GRAAF

Mogą Państwo bezpłatnie odesłać artykuły za pośrednictwem kuriera DPD. W przypadku przesyłki zwrotnej wysyłanej pocztą zalecane jest użycie oryginalnego opakowania i wypełnienie formularza zwrotu, dołączonego do przesyłki z towarem. W przypadku zwrotu zamówionego towaru lub odstąpienia od umowy pieniądze są zwracane niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowani o Państwa decyzji. Zwrot środków następuje przy użyciu tej samej metody, którą wykorzystano podczas opłacania zamówienia. W przypadku wysyłki towaru za pobraniem VAN GRAAF skontaktuje się z konsumentem w celu indywidualnego ustalenia sposobu zwrotu pieniędzy. Trzeba podać swój numer konta bankowego przy zgłaszaniu zwrotu towaru lub skontaktowanie się z centrum obsługi klienta. Jeśli podczas składania zamówienia wykorzystali Państwo kupon lub kartę ShoppingCard, w przypadku zwrotu otrzymają Państwo nowy kupon lub nową kartę ShoppingCard w formie pliku PDF wysłanego pocztą e-mail. Jeśli zamiast tego życzą sobie Państwo zaliczenia kwoty kuponu/karty ShoppingCard, VAN GRAAF prosi o kontakt z działem obsługi klienta.

Podziel się opinią!

Czy korzystałeś już z usług VAN GRAAF? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

VANGRAAF
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

var uri = '//impfr.tradedoubler.com/imp?type(img)g(23348134)a(3093431)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write('');

Napisz wlasną opinię o VANGRAAF

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)