NiezależnaOpinia

  Opinie VANGRAAF

  VAN GRAAF to firma oferująca wysokiej jakości markową odzież – od modeli basic po ubrania międzynarodowych marek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. VAN GRAAF dąży do tego, aby zakupy w sklepie były dla każdego prawdziwym przeżyciem. Niezależnie od tego, czy chodzi o jeden z wielu sklepów w Europie, czy o sklep internetowy na stronie VANGRAAF.COM, uruchomiony w marcu 2016 roku. Klienci zafascynowani modą znajdą tu produkty 200 marek, aktualne informacje ze świata mody i międzynarodowe kolekcje klasy premium dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Online lub offline: VAN GRAAF oferuje klientom najwyższy stopień kompetencji w dziedzinie mody, doskonałą obsługę i fachowe doradztwo oraz wyczucie nowych trendów. Siła i sukces firmy VAN GRAAF wynikają przede wszystkim z dążenia do zapewnienia wysokiej jakości, stanowiącego główny motyw działania przedsiębiorstwa. Połączenie trwałych wartości i wyczucie trendów stylistycznych sprawia, że przedsiębiorstwo to posiada wyjątkowego „ducha” i jednocześnie podkreśla jego bogatą tradycję.

  Historia VAN GRAAF

  W roku 2001, w ramach grupy Peek&Cloppenburg KG Hamburg, powstało przedsiębiorstwo zajmujące się handlem detalicznym o nazwie VAN GRAAF GmbH & Co. KG. Tym samym grupa Peek&Cloppenburg postawiła na koncepcję handlu cechującą się obecnością międzynarodowych marek. W 2012 roku spółka VAN GRAAF GmbH uruchomiła w Niemczech sklep internetowy, a w 2016 ruszył sklep internetowy w Polsce. Przedsiębiorstwo Peek&Cloppenburg zostało założone w 1869 roku w Rotterdamie przez dwóch kupców – Johanna Theodora Peeka i Heinricha Cloppenburga. Obecnie Peek&Cloppenburg w Niemczech składa się z dwóch niezależnych pod względem prawnym i gospodarczym przedsiębiorstw z siedzibą w Hamburgu i Düsseldorfie. Firma Peek&Cloppenburg KG Hamburg jest obecna w wielu miastach w północnej części Niemiec. Od momentu założenia w 2001 roku trwa nieprzerwany rozwój firmy VAN GRAAF. W ciągu kilku lat otwarto oddziały w wielu europejskich metropoliach: w Warszawie, Zurychu, Wiedniu, Budapeszcie i Pradze. Od momentu uruchomienia sklepu internetowego dla rynku polskiego w marcu 2016 roku VAN GRAAF oferuje klientom również w Internecie duży wybór modnej, stylowej odzieży, kompetentne doradztwo i wyjątkową obsługę klienta – aby zakupy online były takim samym przeżyciem, jak zakupy w sklepie stacjonarnym.

  Zwrot towarów w VAN GRAAF

  Mogą Państwo bezpłatnie odesłać artykuły za pośrednictwem kuriera DPD. W przypadku przesyłki zwrotnej wysyłanej pocztą zalecane jest użycie oryginalnego opakowania i wypełnienie formularza zwrotu, dołączonego do przesyłki z towarem. W przypadku zwrotu zamówionego towaru lub odstąpienia od umowy pieniądze są zwracane niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowani o Państwa decyzji. Zwrot środków następuje przy użyciu tej samej metody, którą wykorzystano podczas opłacania zamówienia. W przypadku wysyłki towaru za pobraniem VAN GRAAF skontaktuje się z konsumentem w celu indywidualnego ustalenia sposobu zwrotu pieniędzy. Trzeba podać swój numer konta bankowego przy zgłaszaniu zwrotu towaru lub skontaktowanie się z centrum obsługi klienta. Jeśli podczas składania zamówienia wykorzystali Państwo kupon lub kartę ShoppingCard, w przypadku zwrotu otrzymają Państwo nowy kupon lub nową kartę ShoppingCard w formie pliku PDF wysłanego pocztą e-mail. Jeśli zamiast tego życzą sobie Państwo zaliczenia kwoty kuponu/karty ShoppingCard, VAN GRAAF prosi o kontakt z działem obsługi klienta.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług VAN GRAAF? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  VANGRAAF
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (3)

  2.4
  33% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  3.4
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Pół mózgi

  Zamówienie przyszło po 10 dniach. Tak jak w opiniach wyżej wymienionych wszystko sie zgadza. Pracownicy z info lini bardzo nie kompetetni, a o tych pół mozgach co wysyłają maile już lepiej nie wspominać!! ( "dobra zmiana")Nigdy juz tam nic nie zamowie I nie polecam nikomu zakupów online. Nie dajcie sie wydymać...

  Przez: Kuba 06-02-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  2
  rating

  Fatalnie

  Oczekiwanie na przesyłkę ponad 2 tygodnie, towar przyszedł zabrudzony .... wiecej nie skorzystam .

  Przez: Ann 10-01-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  2
  rating

  sklep online

  Fajne zakupy, ładne rzeczy, ale jak coś ci nie pasuje, to masz gromny problem ze zwrotem.
  Dzwonisz do DPD, tracisz 30 - 50 min, umawiasz kuriera. Czekasz następnego dnia, kurier nie zjawia się. Reklamujesz, znów kurier nie odbiera przesyłki. Sytuacja powtarza się 4 razy, tydzień czekasz na kuriera i nic.
  Dzwonisz na infolinię, tracisz 1 godz. najmniej, bo pani nie rozumie i nie odróżnia formularza zwrotu od ETYKIETY ZWROTNEJ na paczkę!
  Chryste, wreszcie po następnych 2 dniach kurier odbiera paczkę. Zwrot towaru po wielu perypetiach zajmuje ci prawie 2 tygodnie!
  Owszem, możesz oddać w sklepie, ale jak mieszkasz na drugim końcu Warszawy, to niestety strata pół dnia.
  MASAKRA!!!
  Dlaczego VAn Graaf nie wkłada do przesyłki ETYKIETY ZWROTNEJ NA PACZKĘ???
  To załatwiłoby problem, pakuję, naklejam na paczkę i oddaję ją w PUNKCIE DPD, który mam 200 m. od domu.
  Inne sklepy, e-obuwie, peek-cloppenburg, Zalando, inne wkładają etykietę zwrotną!!! Dla Van Graafa, to za trudne!!!

  Przez: Lena 02-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  3
  rating

  Napisz wlasną opinię o VANGRAAF

  Twoja opinia