Ubierz Swoje Ściany

Wszystkie opinie

Ubierz Swoje Ściany

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Asia Zawicka
Duży wybór tapet, obrazów i plakatów na każdy gust oraz wysoka jakość wykonania, szybka obsługa i wysyłka. Prześliczne wzory, odpowiednio najnowszym trendom. Produkt super, wyglada rewelacyjnie na ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tapety

  Duży wybór tapet, obrazów i plakatów na każdy gust oraz wysoka jakość wykonania, szybka obsługa i wysyłka. Prześliczne wzory, odpowiednio najnowszym trendom. Produkt super, wyglada rewelacyjnie na ścianie. Pomimo ze nie jestem fachowcem i obawialam sie ze sobie nie poradze to postepujac zgodnie z instrukcjami przeslanymi przez firme udalo mi sie samej polozyc tapete. Walory graficzne i mnogość nieszablonowych wzorów to jest to, co urzekło mnie w tapetach z oferty UbierzSwojeŚciany. W subtelny sposób dodają charakteru wnętrzom. W moich projektach najczęściej wzbogacają ściany dziecięcych światów. Wyjątkowe wzory tapet niespotykane nigdzie indziej. Korzystamy od lat, jakość zawsze perfekcyjna. W naszych projektach ubierają całe wnętrze a nie jedynie ściany! :)


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...