33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej trafna pozytywna recenzja

  2022-07-10
różne
Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z prezentami. Trafiłam na niego przypadkiem szuka...Czytacz dalej
Gosia

Najbardziej trafna pozytywna recenzja

  2023-05-10
koszulki z krótkim rękawem
Postaram się napisać bez emocji chociaż wczoraj po otwarciu przesyłki emocje negatywne się pojawi...Czytacz dalej
Dorota

Opinie (3)

  (1)

 (0)

  (2)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z prezentami. Trafiłam na niego przypadkiem szukając prezentu na święta dla koleżanki z pracy. Ktoś wpadł na „genialny” pomysł, żeby zrobić sobie nawzajem prezenty jak w robiło się kiedyś w szkole, losując przypadkowo osobę, której robi się prezent. Tak właśnie wylosowałam koleżankę, o której nic nie wiem. Fantastycznie. Sklep ten uratowała mnie. Mają ogromny wybór przeróżnych artykułów na prezenty, wszelkiej maści, od elektroniki po personalizowane pudełka drewniane. To co najbardziej mi się spodobało to to, że mają naprawdę różnorodne produkty i nawet jak nie masz pomysłu na prezent znajdziesz tam coś co będzie dobrym pomysłem. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  koszulki z krótkim rękawem

  Postaram się napisać bez emocji chociaż wczoraj po otwarciu przesyłki emocje negatywne się pojawiły.
  Dostawa w tempie ekspresowym. Niestety koszulki jakie firma podaje na zdjęciach a to co otrzymujesz finalnie to zupełnie dwa inne produkty.
  Na zdjęciach są koszulki z zupełnie innymi naszywkami (producent) , totalnie innym kroju ( w moim przypadku idealnym z uwagi na nadwagę i szerokie ramiona) oraz bardzo wyraźnym nadruku. Otrzymałam zwykłe koszulki na WF kompletnie nie odpowiadające zdjęciu. Napisałam do dostawcy pytając dlaczego klienci są wprowadzani w błąd załączając dwa zdjęcia jedno ze strony i jedno otrzymanych koszulek. Otrzymałam informację , że oczywiście mogę oddać zakupiony towar (nie jest to dobra woli sklepu tylko podstawowe prawo konsumenta) . I wszystko byloby ok ale...zwrot za koszulki to 60 złotych a koszt wysyłki x2 to ca 40 zł. Swierdziłam , że użyję ich do codziennego użytku a nie taki był plan. Nie wierzę , że mój przypadek jest odosobniony i albo firma chce iść kierunku jednorazowych zamówień licząc, że zwrot w przypadku zakupu poniżej 100 zł jest nieopłacalny bądź po prostu śmiadomie wprowadza klientów w błąd. Dla mnie zdjęcie sprzedawanego towaru powinno oznaczać towar faktycznie będący na stanie w takiej samie formie, kolorystyce oraz materiale. Przemyślcie zakupy. Ja zdecydowanie nie wrócę na kolejne zakupy - po prostu nie mam zaufania do tej firmy. Kupuję bardzo dużo przez Internet ale bardzo sporadycznie jestem tak rozczarowana


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kubek ze zdjęciem

  Kupiłam kubek ze zdjęciem, ale nie podoba mi sie wykonanie. Duży (niezbyt ładny, ale to widziałam) kubek a na nim małe zdjęcie, umieszczone na dole tego kubka. Szkoda, że ktoś nie zadał sobie trudu i trochę lepiej nie zaplanował rozmieszczenie zdjęcie, bo popsuło to cały efekt i radość z prezentu dla koleżanki :(


Inni również oglądali