NiezależnaOpinia

  Opinie SuitSupply

  SuitSupply to wyróżniająca się na rynku marka, dynamicznie rozwijająca się na świecie. Firma jest innowacyjna w tym, co robi. Jej twórczy charakter wyzwala dużą dozę energii, co pozwala wprowadzać pomysły w życie. Siła SuitSupply tkwi w charakterze - jest bezpośredni i rzeczowy, ale wciąż o indywidualnym podejściu. Szybki i efektywny, łączy rzemiosło z talentem. Klienci są dla SuitSupply najważniejsi. Jest dla nich i chce, żeby oni to się czuli. Istnieje dla wszystkich tych osób, które nie chcą przejść niezauważone.

  Usługi krawieckie od SuitSupply

  SuitSupply chce, żeby jego garnitury świetnie leżały, więc w swoich salonach oferuje usługi krawieckie. Doświadczeni krawcy większość poprawek wykonają na poczekaniu - ale jeśli masz więcej czasu, być może zainteresuje Cię opcja uszycia garnituru lub koszuli na miarę?

  Płatności w SuitSupply

  SuitSupply akceptuje karty Visa, MasterCard, American Express oraz płatności PayPal. Dodatkowo, w wielu krajach akceptuje lokalne metody płatności. Zakupy w e-sklepie mogą zostać opłacone (w całości lub częściowo) także kartami podarunkowymi. Aby kupić kartę podarunkową lub sprawdzić dostępne na karcie środki, kliknij tutaj. Bezpieczne i pewne zakupy w SuitSupply:

  - Płatności w bezpiecznym połączeniu https;

  - Przesyłki dostarczane za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej;

  - Darmowe zwroty;

  - Bezpłatny kontakt z biurem obsługi klienta. Biuro obsługi klienta SuitSupply chętnie udzieli Ci informacji.

  Dostawa w SuitSupply

  Szacowany czas i koszty dostawy różnią się w zależności od kraju. SuitSupply dokłada wszelkich starań, aby czas dostawy wynosił nie więcej, niż 3/4 dni robocze. W wielu krajach dostawa następuje już następnego dnia lub w ciągu dwóch dni. Więcej informacji znajdziesz poniżej. Twoje zamówienie zostanie dostarczone przez profesjonalną firmę kurierską. Gdy paczka zostanie wysłana, otrzymasz wiadomość e-mail z numerem trackingowym, dzięki któremu będziesz mógł w prosty sposób śledzić przesyłkę. Koszty wysyłki zawsze zawierają opłaty celne i podatki importowe. Pamiętaj, że wysyłka do odległych miejsc może potrwać dzień lub dwa dłużej.

  Zwrot pieniędzy lub wymiana produktu w SuitSupply

  Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, lub jeśli po prostu zmienisz zdanie, w ciągu 30 dni od dostawy możesz dokonać zwrotu lub wymiany. Artykuły powinny być nieużywane i w niezmienionym stanie. Przejdź do strony internetowej SuitSupply i wpisz dane zamówienia, aby się zalogować. Wybierz produkty, które nie spełniły Twoich oczekiwań i zaznacz, czy chcesz je zwrócić, czy wymienić. Zdecyduj, czy chcesz zamówić bezpłatny odbiór przez kuriera, czy może sam wolisz dostarczyć paczkę do jednego z salonów SuitSupply lub punktów odbioru UPS. Odsyłając paczkę, możesz użyć przedpłaconej etykiety zwrotnej (która została dołączona do przesyłki z zamówieniem). Jeśli dostarczysz produkty do jednego z salonów SuitSupply, personel zajmie się procedurą zwrotu lub wymiany. Po tym, jak SuitSupply otrzyma paczkę, zwróci Ci kwotę za poprawnie odesłane produkty w ciągu 5-7 dni roboczych, przy użyciu takiej samej metody płatności, jaką opłaciłeś zamówienie. Jeśli zdecydowałeś się wymienić produkt na inny, artykuł zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 1-2 roboczych od otrzymania przez SuitSupply paczki ze zwrotem. Masz pytania dotyczące zwrotu lub wymiany? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta SuitSupply.

  Podziel się opinią na temat sklepu internetowego SuitSupply!

  Czy korzystałeś już z usług SuitSupply? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  SuitSupply
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SuitSupply

  Twoja opinia