NiezależnaOpinia

  Opinie Strawberry Net

  O firmie Strawberry Net

  Firma Strawberry Net ma ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Nazywają siebie „The Fresh Beauty Company”, ponieważ wszystkie produkty są w 100% świeże, autentyczne, a oferty są nieodparcie słodkie - tak jak świeża truskawka.
  Firma StrawberryNET dział na rynku od 1998 roku, siedziba znajduje się No.4, A Kung Ngam Village Road, Shau Kei Wan w Hongkongu. W chwili obecnej regularnie wysyła kosmetyki do Klientów w ponad 200 krajach świata. Firma jest dwukrotnym zdobywcą Platynowej Nagrody Doskonałości, przyznawanej przez Biz Rate na podstawie ocen ponad 400.000 Klientów.

  Oferta Strawberry Net

  Strawberrynet jest wiodącym na świecie dostawcą kosmetyków. Posiada klientów w ponad 200 krajach świata. W sklepie oferowanych jest ponad 33.000 produktów ponad 800 ekskluzywnych marek: markowych perfum, damskich i męskich zapachów, kosmetyków do pielęgnacji ciała i makijażu po atrakcyjnych, niskich cenach i darmową przesyłkę. Produkty oferowane są w kategoriach: marki, pielęgnacja skóry, makijaż, pielęgnacja włosów, zapachy, pielęgnacja skóry dla mężczyzn, zapachy męskie, zapachy dla domu, natural beauty, promocje i nowości.
  Firma oferuje program partnerski. Partnerom umożliwia dostęp do raportów w czasie rzeczywistym i szczegółowej analizy trendów z przyjaznym dla użytkownika interfejsem API. Zostając partnerem otrzymasz indywidualne materiały promocyjne dla Twojej strony internetowej. Specjalne stawki dla najlepszych partnerów. Ekskluzywne kody dostępne dla Twoich użytkowników. Stając się partnerem Strawberrynet masz okazję przy niskim ryzyku osiągnąć znaczne zyski. Składasz zamówienie w imieniu swoich klientów za pośrednictwem strony Srawberrynet lub możesz bezpośrednio dodać produkty do własnej strony internetowej. Otrzymujesz prowizję w formie rabatu na każde zamówienie, które złożysz. Różnica między ceną, za którą sprzedajesz dany produkt a otrzymywanym rabatem jest Twoim zyskiem. Twoje zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin bezpośrednio do Twoich klientów. Wszystkie opakowania nie zawierają logo i brandingu Strawberrynet. Obsługa Klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Będziesz miał dostęp do specjalnego Partner Account Customer Support Team, który pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pracownicy tego zespołu pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania, które możesz mieć i oferują gwarantowaną odpowiedź w ciągu 24 godzin (ale zazwyczaj otrzymasz ją znacznie szybciej). Strawberrynet współpracuje z firmami o różnej wielkości lub z osobami prywatnymi, które szukają dodatkowego źródła dochodu. Aby zostać partnerem Strawberrynet wystarczy przesłać swoje imię i nazwisko, adres i dane kontaktowe oraz stronę internetowę (jeśli istnieje) na adres email. Po przesłaniu wniosku o dołączenie do Programu Partnerskiego i po zakwalifikowaniu się do niego otrzymasz warunki współpracy i stawki prowizji. Do zakończenia procesu rejestracji będzie wymagane zaświadczenia o rejestracji działalności gospodarczej (dla zarejestrowanych przedsiębiorstw) lub kopia paszportu (w przypadku osób fizycznych).
  Firma umożliwia następujące rodzaje płatności: Visa, Master, PayPal, JCB.
  Wysyłka jest bezpłatna, gdy Twoje zamówienie osiągnie minimum 350 zł (po zastosowaniu wszystkich zniżek). Zamówienia poniżej 350 zł zostaną obciążone opłatą za wysyłkę w wysokości 25 zł. Koszty wysyłki są przeliczane na walutę lokalną na podstawie dziennych kursów wymiany walut. Przesyłki ekspresowe i kurierskie zostaną naliczone w podsumowaniu zamówienia. Po otrzymaniu płatności, zamówienie jest wysyłane z magazynu w ciągu 24 godzin, o czym zostajesz poinformowany e-mailem. W każdej chwili stan wysyłki możesz sprawdzić na stronie internetowej Strawberry Net.

  Co sądzisz o ofercie Strawberry Net?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Strawberry Net? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona i aplikacja są łatwe w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Strawberry Net? Czy kożystasz z alplikacji mobilnej i innych platform oferowanych przez Strawberry Net? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Strawberry Net.

  How OLD is StrawberryNET makeup??

  Strawberry Net
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Strawberry Net

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Strawberry Net jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Strawberry Net. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Strawberry Net?

  Strawberry Net działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Strawberry Net . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.