NiezależnaOpinia

  Opinie Sport-Shop.pl

  Sklep internetowy SPORT-SHOP.pl powstał w 2004r. Obecnie jest jednym z największych sportowych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu kilku lat wyspecjalizowali się w sprzedaży internetowej sprzętu fitness, podzespołów i akcesoriów sportowych. Dokładają wszelkich starań, aby prezentowana oferta zawsze nadążała za nowościami na rynku. Specjaliści z wybranych branż towarów stale śledzą trendy w technologii sportowej. Silna pozycja rynkowa jest efektem wieloletniej pracy w dziedzinie sprzedaży internetowej. Sukcesywnie rozszerzają własną ofertę, umożliwiając zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb Klientów. W sprzedaży dostępne są znane i cenione marki, zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.Ciągły wzrost sprzedaży, już od wielu lat zapewnia firmie czołowe miejsce na liście największych sportowych sklepów internetowych w Polsce. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, co powoduje, że świadczone usługi pozostają na najwyższym poziomie. Podejmują nowe wyzwania i nie boiją się realizacji ambitnych projektów. Kreatywność, wiedza i doświadczenie pozwoliła na zbudowanie największego systemu sprzedaży internetowej w Polsce - sklepu sportowego SPORT-SHOP.pl.

  Koszty wysyłki

  Zamówiony towar dostarczają za pośrednictwem Paczkomatów, firmy kurierskiej GLS lub Poczty Polskiej, przesyłki gabarytowe oraz o wadze powyżej 30kg są dostarczane firmą kurierską FedEx. Podaj adres do wysyłki. Nie musisz się rejestrować, wystarczy podać dane kontaktowe i adres dostarczenia przesyłki. Konto Klienta jest opcjonalne, dzięki niemu będziesz miał podgląd wszystkich swoich zamówień a złożenie kolejnego będzie dużo szybsze. Wymaganą i ważną informacją jest podanie poprawnego i aktywnego konta poczty elektronicznej niezbędnego do odbierania informacji o stanie zamówienia.

  WYSYŁKA GRATIS

  - Zamówienia o wartości powyżej 350 zł i wadze poniżej 30kg wysyłają GRATIS.

  Koszty wysyłki zostaną automatycznie wyliczone w momencie składania zamówienia i są uzależnione od formy wyboru dostawy oraz płatności. Przy każdym produkcie podane są koszty wysyłki uwzględniają one najtańszą możliwą formę wysyłki przy przedpłacie na konto. Przy składaniu zamówienia Klient może wybrać dowolną inną formę wysyłki oraz sposób płatności.

  Odbiór przesyłki

  Wysłanie zamówienia zostanie przez nas potwierdzone e-mailem, w którym będzie podany nr przesyłki oraz dane kontaktowe do firmy kurierskiej. W celu ustalenia godziny doręczenia można kontaktować się z właściwym dla miejsca doręczenia oddziałem wybranej firmy kurierskiej. Jeżeli większą część dnia spędzasz w pracy, to proponują złożenie zamówienia na adres firmowy. W chwili odbioru towaru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby dostarczającej towar. W przypadku uszkodzenia towaru lub braku wskazanego w zamówieniu produktu należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier). Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru. W przypadku odbioru osobistego Klient również jest zobowiązany do sprawdzenia towaru będącego przedmiotem przeprowadzonej transakcji.

  UWAGA ! Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku zamówień o większej wadze, Klient może być zobowiązany do odbioru przesyłki z samochodu kuriera.

  Pozostaw swoją opinie!

  Sport-Shop.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Sport-Shop.pl

  Twoja opinia