NiezależnaOpinia

  Opinie Soufeel

  O sklepie

  W sklepie Soufeel.com dowiesz się, co jest prawdziwą przyjemnością przy zakupie biżuterii. Marka tworzy modele konsumenckie, a to pozwala Soufeelowi produkować najpiękniejsze bransoletki, wisiorki i kolczyki i sprzedawać je po wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Wszystkie produkty wykonane są ze złota i srebra o najwyższym standardzie. Produkty są dobrze sfotografowane, co pozwala nam uwzględnić najdrobniejsze szczegóły biżuterii, którą lubisz. Międzynarodowy sklep internetowy Soufeel.com jest znany od 2009 roku - oferuje najlepsze zakupy dla miłośników biżuterii na całym świecie.

  Ważne jest, że producent oferuje swoje produkty w bardzo przystępnych cenach. Soufeel koncentruje się na produkcji srebra próby 925 z kolorowymi kamieniami szlachetnymi i kryształami Swarovskiego. Możliwe jest również wybranie produktu zgodnie z rodzajem kolekcji.

  Zalety:

  - duży wybór;

  - znana na całym świecie marka;

  - zapewnienie jakości;

  - zgodność z normami międzynarodowymi;

  - przystępne ceny; - bezpłatna dostawa na cały świat (dla zamówień od 49 USD);

  - śledzenie zamówień;

  - wiele metod płatności.

  Do tej pory Soufeel Jewelry ma ponad 2,5 miliona subskrybentów na Facebooku i około 100 tysięcy na Instagramie - firma aktywnie wykorzystuje sieci społecznościowe do promowania swojego produktu, niemniej sklep internetowy jest głównym narzędziem sprzedaży.

  Strona główna

  Niestety, strona nie ma polskiej wersji językowej, a aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, użytkownik musi włączyć tłumacza strony Google - nie jest to idealna pomoc przy zakupach, jednak w jakiś sposób ułatwia odwiedzającym "komunikowanie się" ze sklepem internetowym. Może pewnego dnia pojawi się co najmniej odpowiedni wbudowany translator.

  Jednak warto zauważyć, że strona w opisie towarów nie koncentruje się na tekstach, ale na zdjęciach wysokiej jakości. Ogólnie widzimy tutaj dość użyteczny interfejs, z obecnością wszystkich atrybutów. Kompaktowe menu katalogu na górnym panelu pod logo, aby automatycznie przeliczać ceny, zmieniać główną walutę witryny na złotówkę.

  Na liście rekomendacji można użyć przycisku "Kod kuponu", aby uzyskać zniżkę - jeśli masz kod kuponu, pamiętaj o aktywowaniu go, wpisując numer i potwierdzając przy pomocy opcji "Zastosuj kupon".

  Opłata

  Płatność tutaj może zostać dokonana na dwa sposoby:

  • przy użyciu zwykłej karty kredytowej;

  • korzystanie z systemu płatności PayPal.

  Wcześniej była dodatkowa możliwość zapłaty za zakupy za pomocą Webmoney. Ale teraz ta opcja jest niedostępna. Być może jest to zjawisko przejściowe i wkrótce zostanie zwrócone.

  Dostawa towarów

  Kolejną ciekawą opcją zakupów na oficjalnej stronie Soufeel jest bezpłatna dostawa. Aby to zrobić, wystarczy zamówić biżuterię o wartości 50 USD lub wyższej.

  Czas dostawy waha się od dwóch do trzech tygodni. Jest to całkiem normalne, biorąc pod uwagę punkt wyjścia - Chiny.

  Ale, główną cechą zakupów na Soufeel jest możliwość zwrotu lub wymiany dowolnych towarów w ciągu 365 dni! Ale warto pamiętać, że można to zrobić tylko wtedy, gdy dekoracja okazała się brakowana lub uszkodzona. Jeśli nie podoba ci się kolor lub rozmiar, nie będzie zwrotu pieniędzy. Jednak zdjęcia produktów na stronie są bardzo szczegółowe i pozwalają wziąć pod uwagę wszystkie aspekty biżuterii. Dlatego nie powinny pojawić się problemy z niespójnością.

  Recenzje klientów

  Kupiłeś/-aś produkty Soufeel.com? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  Soufeel
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Soufeel

  Twoja opinia