NiezależnaOpinia

  Opinie Romwe

  Romwe jest globalnym przystankiem internetowym dla szybkiej mody od 2010 roku. Celem Romwe jest zawsze dostarczanie wysokiej jakości modnych elementów w niesamowitych cenach, zapewniając jednocześnie wysoką jakość usług dla swoich klientów. Romwe projektuje, zaopatruje, sprzedaje ubrania, akcesoria i produkty do domu i mieszkania. Sklep internetowy kieruje swoi produkty do młodych modnych konsumentów za pośrednictwem lokalnych platform mobilnych i internetowych. Romwe dostarcza z magazynów w USA, Europie i Chinach do niemal każdego kraju na świecie.

  Obietnica Romwe

  Romwe jest głęboko zaangażowany w etyczną i humanitarną produkcję każdego ze swoich elementów. Nie będzie tolerować niczego innego. Każdy dostawca podpisuje ze sklepem internetowym wiążące pismo w sprawie zgody na przestrzeganie najwyższych standardów produkcji i Romwe egzekwuje te normy. Nie robi kompromisów w etycznej produkcji i naprawia wszelkie problemy w momencie, gdy o nich usłyszy. Celem Romwe jest dostarczanie klientom produktów, które są etycznie produkowane, modne, zabawne i niedrogie.

  Program afiliacyjny Romwe

  Romwe zostało założone w Nanjing w Chinach w Wigilię Bożego Narodzenia 2009 roku. Od wybiegu do prawdziwego świata, celem Romwe jest wprowadzenie mody na swój dzień. I Romwe spędził dużo czasu, myśląc o tym. Jest zaangażowany, oddany, a jego różnorodność pozostaje jego bogactwem. Tworzy rzeczy, w których jest dobry, a ludzie chcą. Teraz szuka Cię, abyś przyłączył się do programu partnerskiego Romwe, aby pomóc mu rozwijać się szybciej. Że kochasz modę tak jak Romwe i możesz być dumny z bycia razem z Romwe. Szczegóły, które mogą Cię dotyczyć:

  - 10% prowizji od całej sprzedaży,

  - 60 dni ciasteczek,

  - Wstępnie zakodowane banery reklamowe, linki tekstowe i tak dalej,

  - Dołącz za darmo,

  - Raportowanie w czasie rzeczywistym i śledzenie sprzedaży.

  Na początek reklamy Romwe są zawsze słodkie i często aktualizowane. Zrobi wszystko, aby Ci pomóc! Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć i wkleić kod do swoich stron internetowych. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Programu Partnerskiego, skontaktuj z Romwe. W Romwe możesz anulować swoje zamówienie. Istnieją dwa rodzaje anulowania zamówienia:

  1. Anulowanie niezapłaconego zamówienia. Niezapłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane po 24 godzinach.

  2. Anulowanie płatnego zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś powiadomienia o wysyłce, możesz anulować to zamówienie w obszarze „Moje zamówienia”. Należy pamiętać, że Romwe nie może anulować zamówień, które zostały wysłane. W związku z tym trzeba poczekać na przybycie paczki i możesz ją zatrzymać lub skontaktować się z nami w celu zwrotu pieniędzy. Nie odmawiaj dostawy, ponieważ niedostarczona paczka zostanie zniszczona przez logistykę innej firmy.

  Wsparcie klientów Romwe

  Romwe wierzy w dostarczanie doskonałej obsługi klienta i jest oddany zadowalaniu swoich klientów. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z Romwe za pośrednictwem czatu na żywo. Być może Romwe już odpowiedział na Twoje pytanie w sekcji FAQ. Sprawdź sekcję FAQ, aby uzyskać szybsze odpowiedzi. Również możesz napisać do Romwe na adres e-mailowy.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Romwe

  Miałeś okazję korzystać z usług Romwe? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Romwe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Romwe

  Twoja opinia