Rolmarket

Wszystkie opinie

Rolmarket

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Bogusia
Bardzo ciekawy sklep internetowy. Mają niezmiernie duży wybór nasion roślin zarówno do mieszkania jak i do ogrodu i muszę przyznać, że znalazłam tam naprawdę fajne nasiona. Ponadto na ich stronie m...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Bardzo ciekawy sklep internetowy. Mają niezmiernie duży wybór nasion roślin zarówno do mieszkania jak i do ogrodu i muszę przyznać, że znalazłam tam naprawdę fajne nasiona. Ponadto na ich stronie można znaleźć również karmy i karmiki dla ptaków. Bardzo fajny pomysł i coś czego zdecydowanie szukałam. Trzeba zaprosić naturę do siebie i przyjdzie. Znajdziemy tam przede wszystkim jednak bardziej sprzęt do ogrodnictwa, nawet profesjonalnego. Tunele, nawozy i tak dalej, ale strona jest bardzo bogata więc na tym się nie kończy. Pomyśl ogród i zobacz co ci przyjdzie do głowy, na tej stronie prawdopodobnie to znajdziesz. Obsługa jest kontaktowa i chętna do udzielenia rad i pomocy. Nie było problemów z przesyłką.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood