Hobbyhouse Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
karolina
Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z artykułami hobbistycznymi, elektroniką, rzeczami do domu i ogrodu. Trafiłam na niego przypadkiem szukając prezentu na święta dla koleżanki z pracy....Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z artykułami hobbistycznymi, elektroniką, rzeczami do domu i ogrodu. Trafiłam na niego przypadkiem szukając prezentu na święta dla koleżanki z pracy. Ktoś wpadł na „genialny” pomysł, żeby zrobić sobie nawzajem prezenty jak w robiło się kiedyś w szkole, losując przypadkowo osobę, której robi się prezent. Tak właśnie wylosowałam koleżankę, o której nic nie wiem. Fantastycznie. Hobby house uratował mnie. Mają ogromny wybór przeróżnych artykułów wszelkiej maści, od elektroniki po sprzęt sportowy. To co najbardziej mi się spodobało to to, że mają naprawdę różnorodne produkty i nawet jak nie masz pomysłu na prezent znajdziesz tam coś co będzie dobrym pomysłem. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


Inni również oglądali