50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Krysia
Mam bzika na punkcie butów sportowych. Mogłabym wypełnić nimi całe mieszkanie jakby mnie było na to stać. Moja kolekcja powoli rośnie i dzięki temu sklepowi internetowemu urośnie chyba trochę szybc...Czytacz dalej
B
Barbara
Dzien dobry zakupilam dres niestety jakość produktu nie spełniła moich oczekiwań i odesłałam towar.Niby miałam otrzymać karte podarunkowa na meila nie otrzymalam.Po kilkunastu rozmowach telefoni...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sneakersy

  Mam bzika na punkcie butów sportowych. Mogłabym wypełnić nimi całe mieszkanie jakby mnie było na to stać. Moja kolekcja powoli rośnie i dzięki temu sklepowi internetowemu urośnie chyba trochę szybciej, co może być bolesne dla mojego portfela. Uwielbiam sklep Reebok ze względu na super styl nie tylko ich butów, ale też i ich ubrań sportowych, dla dorosłych i dla dzieci. Niedawno kupiłam u nich fantastyczne sneakersy, białe, są przepiękne i nie mogę przestać na nie patrzeć. Co do jakości, nie było żadnych wątpliwości, ale tylko potwierdzę, że jest najwyższa, jak zwykle od Reeboka. Nie napotkałam, żadnych problemów z płatnością i z dostawą. Bardzo fajnie, że jest możliwość opłaty za pobraniem, lubię mieć tą możliwość.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dres

  Dzien dobry zakupilam dres niestety jakość produktu nie spełniła moich oczekiwań i odesłałam towar.Niby miałam otrzymać karte podarunkowa na meila nie otrzymalam.Po kilkunastu rozmowach telefonicznych i próbach zwrotu środków na konto otrzymałam odpowiedz o przyznanej eskalacji i ponownie 14 dni oczekiwania na zwrot Ogolem załatwienie sprawy trwa juz miesiąc i niewiem czy otrzymam pieniądze. Odczekam jesli nie otrzymam środków sprawę zgłoszę do Państwowej Inspekcji Handlowej.


Inni również oglądali