Proboarder Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Proboarder

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karolina
Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór sprzętów i odzieży sportowej, dużo desek czy to snowboardowych, czy supów, mają też wakeboardy i deski do kitesurfingu. Bardzo fajnie, że n...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  gogle

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór sprzętów i odzieży sportowej, dużo desek czy to snowboardowych, czy supów, mają też wakeboardy i deski do kitesurfingu. Bardzo fajnie, że na jednej stronce można znaleźć to wszystko. Sklep internetowy działa dobrze, zdjęcia są bardzo ładne i dobrze pokazują produkt co jest, według mnie, podstawą dobrego sklepu internetowego. Na stronie można znaleźć też blog z ciekawymi artykułami, które udzielają porad. Piszą na przykład o tym jak dopasować buty snowboardowe, czy jak dbać o sprzęt. Osobiście kupiłam od nich gogle narciarskie. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo dobra jakość i załapałam się na przecenę. Nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo PUMA

PUMA

1 opinie

Sport ma moc przekształcania i wzmacniania nas. Jako jedna z wiodących marek sportowych na świecie naturaln...

Logo ForPro

ForPro

1 opinie

Obecnie bycie fit oznacza zarówno zbilansowanÄ… dietÄ™, jak również aktywność...