PatPat Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

PatPat

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dagmara
Bardzo fajny sklep. Ogromny wybór ubranek dla dzieci, od noworodków po większe dzieciaki. Wreszcie znalazłam jakiś sklep, który ma tak ciekawy wybór ubrań i stylizacji w dość przystępnych cenach. S...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania

  Bardzo fajny sklep. Ogromny wybór ubranek dla dzieci, od noworodków po większe dzieciaki. Wreszcie znalazłam jakiś sklep, który ma tak ciekawy wybór ubrań i stylizacji w dość przystępnych cenach. Sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci mają szalone ceny zazwyczaj. W PatPat mają bardzo fajny wybór ubranek zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Produkty są różnorodne i w dobrym guście, widać, że komuś na tym zależy. Ja kupiłam akurat zestaw outfit dla mnie i dla mojej córeczki, mają ich ogromy wybór. Jestem przeszczęśliwa, mamy taką samą sukienkę! Obawiałam się trochę, że na żywo nie będzie wyglądała tak jak na zdjęciach, ale na szczęście się myliłam. Nasze outfity są przepiękne i stylowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, moja córeczka uwielbia być ubrana tak jak ja i muszę powiedzieć, że ubrania zdecydowanie były warte swojej ceny. Sklep internetowy jest przejrzysty i dobrze działa. Nie napotkałam żadnych problemów.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Endo

Endo

1 opinie

Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazują...

Logo Urwis.pl

Urwis.pl

1 opinie

Urwis jest wiodÄ…cym sklepem online z zabawkami dla dzieci. Celem Urwis jest zapewnienie szerokiej gamy produktów wysokiej jako&Ar...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...