Oh, Paris!

Wszystkie opinie

Oh, Paris!

33% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Katia
Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Normalnie odwiedzanie sex shopu jest dla mnie trochę krępujące, wolę to robić on-line. Mają ogromy wybór zabawek erotycznych dla kobiet i również dla mężczy...Czytacz dalej
B
Beata
Uwaga na Oh, Paris! Właściciel nie zwraca wpłaconych pieniędzy. Wpłaciłam 621 zł, trzy miesiące temu. W dniu zamówienia właściciel nie miał na stanie towaru, mimo, że informacja na stronie interne...Czytacz dalej
K
Kuba
Stanowczo przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Właściciel miga się od zwrotu pieniędzy anulowanego zamówienia. Na zwrot czekam ponad półtora miesiąca. Pomimo licznych wiadomości i informacji ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne rzeczy

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Normalnie odwiedzanie sex shopu jest dla mnie trochę krępujące, wolę to robić on-line. Mają ogromy wybór zabawek erotycznych dla kobiet i również dla mężczyzn, jest tam dosłownie wszystko. Mają bardzo ładną bieliznę i muszę przyznać, że znalazłam tam wiele nietypowych rzeczy. Bardzo spodobał mi się dział z apteką erotyczną, jest tam duży wybór i nie ma skrępowania przy oglądaniu, bo robię to zza komputera. Sklep internetowy działa dobrze, zdjęcia są ładne i w większości dobrze pokazują produkt, jak wiadomo, jest to podstawą dobrego sklepu internetowego. Osobiście kupiłam parę kompletów i lubrykantów. Jestem zadowolona z zakupów i z jakości. Cena jaką zapłaciłam była rozsądna i jakość tego co zakupiłam ok, zgodnie z przewidywaniami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  produkt

  Uwaga na Oh, Paris!
  Właściciel nie zwraca wpłaconych pieniędzy. Wpłaciłam 621 zł, trzy miesiące temu. W dniu zamówienia właściciel nie miał na stanie towaru, mimo, że informacja na stronie internetowej sklepu Oh, Paris! mówiła co innego. Zamówiony i opłacony przeze mnie towar właściciel sprowadzał 2 miesiące. Ja czekałam. Po dwóch miesiącach zrezygnowałam i zażądałam zwrotu pieniędzy. Teraz czekam ok. półtora miesiąca na moje pieniądze... Były maile, telefony, zapewnienia o zwrocie. Bezskutecznie... Aktualnie nie mam kontaktu z właścicielem. Nie odbiera telefonów, maili. Wysłałam listem poleconym wezwanie do zapłaty. Poinformowałam organy powołane do rozpoznawania spraw konsumenckich. Jestem zmuszona skorzystać z ochrony prawnej, nie wykluczam powiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa przywłaszczenia lub oszustwa. Czytając inne opinie np. na Ceneo widzę, że nie tylko ja zostałam w ten sposób potraktowana.
  Odradzam zakupy w Oh, Paris!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  biżuteria

  Stanowczo przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Właściciel miga się od zwrotu pieniędzy anulowanego zamówienia. Na zwrot czekam ponad półtora miesiąca. Pomimo licznych wiadomości i informacji o zwrocie, pieniędzy nie otrzymałem.
  Anulowałem zamówienie bo sklep nie realizuje zamówień w czasie, który podaje na stronie. Właściciel nie czuje się w obowiązku informowania klientów o wydłużeniu realizacji zamówienia, nie widzi, żadnego problemu w tym, że dokładnie wie o tym, że nie są w stanie zrealizować zamówienia w czasie jakim podają na stronie. Tragedia, nigdy nie miałem podobnego doświadczenia, a kupuje w internecie dużo i często.


Inni również oglądali

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo sekrecik.pl

sekrecik.pl

1 opinie

Od dłuższego czasu branża erotyczna w Polsce kwitnie, szczególnie w Internecie. Nie dziwi to jednak, jeśli weźmie s...

Logo Sklep Intymny

Sklep Intymny

1 opinie

W każdym, nawet najbardziej gorącym związku, w pewnym momencie nieuchronnie wkrada się nuda i przyzwyczajenie. Czy w Twoim &...

Logo Lula Pink

Lula Pink

1 opinie

 Wybór odpowiednich gadżetów erotycznych potrafi być trudny. Musimy zadecydować o kształcie, materiale wykon...