Notino

Wszystkie opinie

Notino

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marzena
Obsługa jest bardzo profesjonalna, celowo odbieram zamówienia w perfumerii, bo mogę jeszcze coś pooglądać i kupić, ale przede wszystkim mogę też porozmawiać, bo spotkałam tam pasjonatów, którym nie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kremy

  Obsługa jest bardzo profesjonalna, celowo odbieram zamówienia w perfumerii, bo mogę jeszcze coś pooglądać i kupić, ale przede wszystkim mogę też porozmawiać, bo spotkałam tam pasjonatów, którym nie jest obojętne co sprzedają, rozpoznają i pamiętają składniki perfum i naprawdę mogą pomóc, nawet bardzo wybrednemu klientowi, jeśli potrafi sprecyzować swoje oczekiwania. To takie miłe, a tak rzadko spotykane. Transakcja zawsze szybka, sprawna i bezproblemowa. świetne produkty, rewelacyjny kontakt mailowy i telefoniczny w razie pytań czy problemu. Co do produktów nie ma żadnych zastrzeżeń. Asortyment jest bardzo bogaty i różnorodny, ceny są atrakcyjne. Kupiłam od nich kremy do ciała i twarzy i jestem zadowolona.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood