NiezależnaOpinia

  Opinie NIKE

  Nike, Inc. - Amerykańska firma, światowej sławy producent artykułów sportowych. Z główną siedzibą w Beaverton, Oregon, USA.

  Założenie firmy

  Zazwyczaj każda nowa firma zajmuje nową niszę lub odzyskuje ją od kogoś, dostarczając produkt lub usługę lepiej lub taniej. Obie opcje są związane z Nike. Firma została założona w 1964 roku przez studenta Phila Knighta, który był biegaczem średniego dystansu w zespole na University of Oregon i jego trenerem, Billem Bowermanem. W tamtych latach sportowcy nie mieli prawie żadnego wyboru w obuwiu sportowym. Adidas był dość drogi - 30 dolarów, był wysokiej jakości, a zwykłe amerykańskie tenisówki kosztowały 5 dolarów, ale bolały ich nogi, zwłaszcza po bieganiu. Gdy zawodowi sportowcy mogli sobie pozwolić na Adidasa, to dla prostych ludzi sytuacja była smutna.

  Aby zaradzić tej sytuacji, Phil Knight wymyślił genialny program - zamawiać trampki w krajach azjatyckich i sprzedawać je na rynku amerykańskim. Otrzymując wykształcenie MBA w Stanford w latach 60., Knight brał lekcje w klasie Franka Shallenbergera. Zadaniem jednego z seminariów była strategia rozwoju biznesu dla małej prywatnej firmy, w tym plan marketingowy.

  Zgodnie z legendą Nike, na tym seminarium marketingowym Knight wymyślił koncepcję firmy. Początkowo firma nosiła nazwę Blue Ribbon Sports.

  Asortyment

  Tytaj można znaleść wzystko co potrzebne dla zawodowego sportowca i nie tylko. Od butów do odzieży sportowej. Ogromny wybór towarów dla kobiet, mięszczyzn i dla dzieci. Każdy może znaleść coś pięknego dla ciebie.

  Jakie są opcje dostawy w sklepie Nike.com?

  Członkowie NikePlus automatycznie uzyskują bezpłatną wysyłkę standardową przy każdym zamówieniu – wystarczy się zalogować podczas robienia zakupów.

  Dostawa standardowa (3–7 dni roboczych)

  • Bezpłatnie dla członków NikePlus

  • 20 zł w przypadku zamówień złożonych jako gość i bezpłatnie w przypadku zamówień powyżej 225 zł

  Dostawa ekspresowa (2–3 dni robocze)

  • 35 zł Dostawa następnego dnia (tylko na terenie Warszawy)

  • 45 zł • Dostępna od poniedziałku do czwartku przed godziną 13:00

  Produkty spersonalizowane

  • Spersonalizowane koszulki (3–7 dni roboczych)

  • Buty Nike By You (3-5 tygodni)

  Informacje dodatkowe

  • Karty upominkowe są wysyłane dostawą ekspresową

  • W przypadku odległych lokalizacji dostawa może potrwać nieco dłużej.

  Jakie są zasady dotyczące zwrotów produktów Nike?

  Dają Ci 30 dni od daty dostawy na przetestowanie dowolnego produktu Nike lub Hurley zakupionego na Nike.com. Możesz go bez problemu zwrócić (lub wymienić) bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty dostawy (z pewnymi wyjątkami). Dotyczy to nawet personalizowanych butów Nike By You. Nie zadają żadnych pytań, a członkom społeczności NikePlus pokrywa koszty wysyłki.

  Po 30 dniach nadal możesz zwrócić produkt, pod warunkiem, że nie był noszony ani prany. Możesz więc śmiało robić zakupy i skorzystać z bezpiecznego 30-dniowego okresu próbnego.

  Kontakt

  Na stronie internetowej możesz wypełneć formularz . Wypełnij go, jeżeli pytania dotyczą produktów w witrynie Nike.com lub są związane z zamówieniem złożonym w witrynie Nike.com. Możesz się spodziewać odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Oprócz tego można skontaktować się pod numerem +48 225 844 279.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług Nike? Czy zamówienie przeszło pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  NIKE
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NIKE

  Twoja opinia