Naturativ

Wszystkie opinie

Naturativ

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Naturativ

Świeżość, sensualność, naturalność, innowacja we współpracy z naturą. To rzeczowniki, które budują największe marki świata wśród producentów kosmetyków powstałych wyłącznie z naturalnych składników. Najwięksi z nich, zagraniczni, którzy od wielu lat a czasami pokoleń dominują na rynku, cieszą się ogromnym zainteresowaniem kobiet i mężczyzn, dla których uroda jest niezwykle ważna. Powstanie rodzimych marek, które są w stanie konkurować recepturą swoich kosmetyków do ciała, z pewnością nie było proste. Mniejszy budżet, ale równe zaangażowanie i chwile spędzone na budowaniu wiedzy i doświadczenia pozwoliły niektórym z nich dojrzeć do tego, by tworzyć produkty mogące konkurować z najbardziej znanymi kosmetykami światowych liderów. Spośród nich wymienimy z pewnością Naturativ, która w pierwszej fazie swego rozwoju wysyłała kosmetyki do Japonii, by później dostarczać je do Polski i innych krajów Europy i świata.

Więcej o Naturativ
Praca nad recepturami kosmetyków tej firmy zaczęła się wiele lat temu i została zbudowana na prawdziwej pasji. Znajomość rynku, wytyczenie kierunku rozwoju i łączenie pierwszych naturalnych składników rozpoczęło się już w 2006 roku. Założycielką Naturativ jest Magda Hajduk, której zainteresowania kosmetykami tworzonymi wyłącznie z naturalnych surowców pomogło stworzyć tę, z początku małą, ale rozwijającą się firmę z pochodzeniem w centralnej Polsce. Z siedzibą w Konstancinie-Jeziornej, w mieście wcale nie tak wielkim i prestiżowym, Naturativ wypłynęło na szeroki świat biznesu, dostarczając swoje innowacyjne i certyfikowane produkty do wielu krajów świata.

Już od 2016 roku marka jest obecna w Polsce. Wcześniej w 2013 eksportowała już swoje kosmetyki do Japonii, od początku stawiając sobie za cel tworzenie kosmetyków wyłącznie ze składników naturalnego pochodzenia. Może wzorując się z początku na najlepszych przedstawicielach tego rozwijającego się rynku, z czasem wytwarzając produkty wedle własnych koncepcji.

Kosmetyki, serwis, dostawa
95% produktów wychodzących z linii produkcyjnej firmy Naturativ zdobyło już jeden z najbardziej rygorystycznych certyfikatów NATRUE. Ten, którym chwalą się także najwięksi producenci na świecie. W ofercie tego sprzedawcy znajdziesz między innymi kosmetyki do twarzy, ciała, włosów, makijaże, coś dla kobiet i dzieci, ale i dla mężczyzn. Ponieważ naturalność i proekologiczność ma dla tej firmy ogromne znaczenie zarówno one same, jak i ich opakowania nadają się do szybkiej utylizacji i recyklingu.

Sklep internetowy Naturativ oferuje swoim klientom kilka prostych sposobów płatności, kody rabatowe i promocje. Sumaryczny czas trwania realizacji zamówienia i dostawy maksymalnie wynosi do 5 dni z możliwością dostarczenia towaru kurierem lub do paczkomatu. Niektóre z produktów dostarczane są jednak w nieco dłuższym terminie. Przy zamówieniach do Polski o wartości większej niż 200 zł kupujący nie ponosi kosztów przesyłki. Na stronie sklepu widnieją informacje, wedle których sklep jest w stanie wysłać towar do każdego miejsca na świecie. Koszt dostawy różni się w zależności od miejsca przeznaczenia wysyłanej przesyłki. Inny jest dla Polski, krajów Unii Europejskiej, Kanady i USA i reszty świata.

Na stronie sklepu internetowego Naturativ znajdziesz formularz kontaktowy, dane teleadresowe, adres e-mail, na który można wysłać wiadomość. Ponadto zawsze istnieje możliwość kontaktu z obsługą klienta w celu otrzymania pomocy przy wyborze kosmetyków w zależności od typu własnej urody, ale i spodziewanego działania.

Opinie o sklepie, firmie i kosmetykach Naturativ
Poszukujesz opinii na temat działania kosmetyków Naturativ? A może jesteś stałym klientem tej firmy? Czy chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat jakości ich produktów, czasu dostawy czy obsługi klienta? Wciąż czekamy na opinie klientów. Każda z nich jest przecież bezcenna. Opisz swoje doświadczenie z kosmetykami tej firmy. Daj feedback, który pomoże innym podjąć zakupowe decyzje.