Nabea

Wszystkie opinie

Nabea

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Nabea

Każdy z nas wie, że odpowiedni pielęgnacja naszej skóry, jak i włosów czy paznokci jest kluczem do dobrego samopoczucia. Jeżeli gdy jesteśmy w sklepach lub aptekach i wybieramy kremy, szampony, czy odżywki niestety nie czytamy co znajduje się w składzie danego produktu. Większość kremów tymczasowo produkowanych zawiera składniki złuszczające oraz takie, które działają wysuszając dla naszej skóry przy wielokrotnym stosowaniu, skóra traci elastyczność oraz staje się matowa. Żeby uniknąć takich skutków producenci sklepu Nabea zaprojektowali kremy, które mają właściwości nawilżające zarazem usuwają martwy naskórek.


O sklepie Nabea.
Sklep Nabea zajmuje się sprzedażą internetową, jak i lokalną produktów przeznaczonych do pielęgnacji ciała i nie tylko. Jak twierdzi firma, artykuły wytwarzane są z naturalnych surowców. Każdego dnia firma poszerza ofertę naturalnych produktów jest ich dotychczas ponad 30 tysięcy. Oferta sklepu pozwala klientom na wybór na wielu różnych poziomach naturalności. Firma dba o osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z naturalną pielęgnacją. Umożliwia kupno certyfikowanych kosmetyków organicznych, ale także produkty ulubionych, konwencjonalnych marek.

O produktach oraz usługach sklepu Nabea.
Firma oferuje różnorodne produkty oraz akcesoria przeznaczone do pielęgnacji zarówno skóry, włosów, paznokci oraz innych część ciała. Producenci skupili się na naturalności produktu, aby zapewnić szereg wyborów dla klienta, stworzyli autorski, intuicyjny system doboru produktów do sklepu, oparty o trzy stopnie naturalności Nabea. Ich symbolem są trzy listki widoczne przy produkcie. Trzy listki oznaczają kwintesencja naturalności i prostego składu. Czyli prawdziwe naturalny skład. Dwa listki znaczą, że produkty zawierające ekstrakty i wyciągi z produktów naturalnych, których działanie wzmacniane jest bezpiecznymi dla ludzi formułami chemicznymi. Jeden listek znaczy, że produkt jest inspirowany naturą, w składzie posiada jedynie jej śladowe ilości. Istnieją także produkty konwencjonalne, które nie są w żadnym stopniu wykonane z naturalnych składników. Firma oferuje także wiele innych produktów pielęgnacyjnych.

Zwroty i reklamacje sklepu Nabea.
Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolony z kupna produktów na stornie Nabea, obowiązuje prawo odstąpienia od umowy, bez jakiego kolejek powodu, czas określony na wypełnienie formularza to 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli jednak zdecydowaliście się Państwo na reklamacje produktu poniewaz jest onuszkodzony, lub nieprawidłowy względem zamówienia, formularz reklamacyjny znajduje się na stronie internetowej sklepu. Można także dołączyć zdjęcia uszkodzonego produktu, ale nie jest to obowiązkowe.

Formy płatności firmy Nabea.
Firma oferuje różne formy płatności między innymi zapłata kartą kredytową, użycie usług systemu szybkich płatności Blik, płatność kurierowi przy odbiorze, istnieje także opcja przedpłaty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, informacji o płatnościach firmy Nabea znajdują się na stronie internetowej sklepu.

Czas oraz realizacja zamówienia firmy Nabea.
Całkowity czas dostawy nie powinien przekroczyć 4 dni roboczych, 2 dni na zrealizowanie zamówniena oraz 2 dni na wysyłkę. Jeżeli użyją Państwo usług kurierskich firmy DHL za pobraniem łączny koszt wyniesie 12,99 zł. Jeżeli zdecydują się Państwo użyć usług kuriera InPost wysyłka wyniesie 11,99 zł.

Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Nabea ? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.