Mojadedra Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-25
kilka produktów
Koleżanka poleciła mi tą stronę i jestem bardzo z niej zadowolona. Żele pod prysznic pachną przep... Czytacz dalej
Ada

Opinie (1)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Koleżanka poleciła mi tą stronę i jestem bardzo z niej zadowolona. Żele pod prysznic pachną przepięknie i mają najróżniejsze zapachy. W drogerii można znaleźć bardzo dużo różnych produktów które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W końcu znalazłem odpowiedni szampon dla moich włosów które bardzo szybko i bardzo łatwo łamały się lecz dzięki szamponowi który znalazłam w której drogerii w końcu ich jakość i kondycja poprawiły się
  Na tej stronie kupiliśmy też z mężem sztuczną choinkę, która wyglada jak żywa! Jest wykonana z naprawdę wysokiej jakości tworzywa i wiem, że starczy na długie lata. Również zamówiliśmy kilka ozdób na choinkę, ponieważ wybór jest naprawdę spory! ;) Dostawa naszego zamówienia nie trwała długo, paczkę bowiem dostaliśmy już po około 4 dniach. Była dobrze zapakowana, dzięki czemu choinka przyszła cała i zdrowa! Polecam ten sklep ze wzgledu na wysoką jakość produktów oraz szybka i profesjonalna przesyłkę!


Inni również oglądali