Meteor Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Meteor

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Antonina Pawlak
Meteor Sport to sklep, który oferuje szeroką gamę sprzętu sportowego dla amatorów i profesjonalistów. Jako osoba często uprawiająca różne dyscypliny sportowe, postanowiłem odwiedzić ten sklep i jes...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja Sklepu Meteor Sport

  Meteor Sport to sklep, który oferuje szeroką gamę sprzętu sportowego dla amatorów i profesjonalistów. Jako osoba często uprawiająca różne dyscypliny sportowe, postanowiłem odwiedzić ten sklep i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia. Po wejściu do sklepu zostałem powitany przez przyjaznego pracownika, który był gotowy pomóc mi w znalezieniu odpowiedniego sprzętu dla moich potrzeb. Znalazłam tam doskonałe wyposażenie drużynowe oraz wiele innych artykułów niezbędnych do treningów gimnastycznych oraz innych dyscyplin sportowych. Atmosfera w Meteorze była bardzo pozytywna i ekscytująca, co sprawiło, że czułem się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Personel był bardzo kompetentny i miał solidną wiedzę o wszystkich produktach które mieli na półkach. Ostatecznie udało mi się zakupić sprzęt idealny stosownie do mojej ceny - produkty były nie tylko wysokiej jakości ale także konkurencyjnie stale przystępnej cenie. Polecam Meteor Sport każdemu entuzjaście lub pasjonatowi zdrowej aktywności fizycznej poszukującego dobrego miejsca ze świetnym wyborem produktów.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...