NiezależnaOpinia

  Opinie Media Markt

  Media Markt, sieć AGD, sprzedaje elektronikę. Zostało założone w Niemczech w 1979 roku. Obecnie sklepy Media Markt są częścią Media-Saturn-Holding GmbH, lidera w Europie w sprzedaży sprzętu AGD i elektroniki.

  Historia firmy rozpoczęła się 24 listopada 1979 r. Wraz z otwarciem sklepu Media Markt w Monachium w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Po ośmiu latach w Niemczech było już 10 sklepów Media Markt. Pierwszy sklep poza granicami kraju został otwarty w 1989 r. We Francji.

  Media Markt pojawił się na polskim rynku sprzętu AGD i sklepów elektronicznych w 2006 roku. Od tego czasu sieć detaliczna 49 supermarketów rozprzestrzeniła się na 24 największe miasta Polski, z których 13 znajdowało się w stolicy. Rozwój firmy Media Markt pozwolił wejść do pierwszej trójki największych sieci detalicznych w Rosji sprzedających sprzęt AGD i elektronikę.

  Oprócz głównych produktów firma oferuje szereg usług wsparcia:

  • programy ochrony sprzętu gospodarstwa domowego;

  • gwarancja i ubezpieczenie;

  • doradztwo serwisowe;

  • naprawa;

  • konfiguracja i instalacja.

  Powierzchnia sklepów Media Markt wynosi 2,5 tys. mkw., a największe supermarkety osiągają 10 tys. mkw., co pozwala na reprezentację szerokiej gamy sprzętu AGD i elektroniki z ponad 45.000 pozycji. Oprócz supermarketów sprzedaż online towarów odbywa się poprzez katalog internetowy Media Markt i aplikacje mobilne, w których można wybrać i zamówić swój ulubiony produkt.

  Oferta serwisowa: 5–letnia Gwarancja Plus

  • Bezpłatna naprawa w autoryzowanych serwisach

  • Infolinia - rozwiązanie problemu lub zgłoszenie uszkodzenia

  • Prosta i szybka pomoc – naprawa w domu Klienta (duże AGD + zabudowa/TV)

  • W przypadku braku możliwości naprawy – zwrot środków w formie karty podarunkowej

  • Zakres ochrony serwisowej i wyłączeń odpowiedzialności określają Ogólne Warunki Umowy Serwisowej.

  Czym jest KARTA PODARUNKOWA?

  Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt lub Saturn na terenie Polski. Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie. Kartą Podarunkową można dokonać zapłaty za dowolny towar w każdym sklepie Media Markt lub Saturn na terytorium Polski. Możesz płacić kartami Saturn w MediaMarkt i odwrotnie. Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie. Karty Podarunkowe przed aktywacją, czyli zasileniem konta, nie posiadają żadnej wartości. Karty muszą zostać aktywowane w kasie sklepu lub systemowo po dokonanym przelewie przez pracownika który realizował zamówienie i dopiero wówczas nabierają wartości to znaczy można nimi dokonywać płatności.

  W jaki sposób można nabyć Kartę Podarunkową?

  Zakupu Karty Podarunkowej mogą dokonać zarówno klienci indywidualni jak i kliencie instytucjonalni chcący dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego.

  Klienci indywidualni mogą dokonać zakupu Karty Podarunkowej bezpośrednio w dowolnym markecie Media Markt dokonując płatności za pomocą gotówki, bonów towarowych Media Markt lub innych akceptowalnych bonów, akceptowalnych kart płatniczych lub kredytowych, jak również innych Kart Podarunkowych. Klienci instytucjonalni mogą dokonać zakupu Kart Podarunkowych bezpośrednio w dowolnym markecie Media Markt lub poprzez wysłanie zamówienia na adres mailowy: pl.kartapodarunkowa@media-saturn.com dokonując płatności poprzez wykonanie przelewu bankowego.

  Media Markt
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  media markt tylko dla idiotów

  Dnia 1 grudnia zamówiłam i zapłaciłam na ich stronie lodówkę za 2 800 zł. Następnego dnia otrzymałam maila o zmianie sposobu dostawy, a dniu kolejnym maila z informacją o braku możliwości zrealizowania zamówienia z powodu braku towaru i że zapłacona kwota zostanie zwrócona niezwłocznie na moje konto. Po tygodniu i braku uznania tejże kwoty na moim rachunku, podczas rozmowy z konsultantem (który w niczym nie może mi pomóc bo tylko widzi że poszło zlecenie do banku i to wina banku że jeszcze nie mam zwrotu) dowiaduję się, że Media Markt ma 14 dni na zwrot pieniędzy od momentu powiadomienia mnie o braku możliwości zrealizowania zamówienia. Więc tak na prawdę obraca moimi pieniędzmi przez 17 dni, a ja nadal nie mam lodówki. ODRADZAM ABSOLUTNIE ROBIENIE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE. TYLKO IDIOTA BĘDZIE CHCIAŁ ZROBIĆ TO DRUGI RAZ. NIGDY WIĘCEJ.

  Przez: alicja 07-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Media Markt

  Twoja opinia