NiezależnaOpinia

  Opinie MBR Cosmetics

  O sklepie MBR Cosmetics

  Właścicielem sklepu internetowego MBR Cosmetics jest własnością firmy Primavera Parfum Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie. Firma MBR powstała w 2000r, w uznanym niemieckim uzdrowisku Bad Schlema w Saksonii, łącząc bogate tradycje z technologicznym zaawansowaniem. Naukowcy marki MBR korzystają z najnowocześniejszych technologii i odkryć w dziedzinie badań nad skórą. Receptury produktów są na bieżąco uaktualniane, aby ich efektywność była możliwie najwyższa.

  Oferta w sklepie MBR Cosmetics

  Ekskluzywna, niemiecka marka medyczna MBR (Medical Beauty Research) Cosmetics proponuje kosmetyki pielęgnacyjne, które wspomagają metody oraz efekty medycyny estetycznej i plastycznej w fazie przed- i pooperacyjnej. Preparaty te zawierają najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie, w maksymalnym stężeniu (niemiecki certyfikat jakości TÜV), dużo wyższym niż w standardowych kosmetykach. Produkty MBR Cosmetics to profesjonalna i zaawansowana pielęgnacja, stanowiąca doskonałą alternatywę dla osób, które chcą uniknąć ingerencji igły lub skalpela.
  Twarz jest wizytówką człowieka. Odzwierciedla charakterystyczne cechy naszej osobowości, nasze emocje oraz stosunek do życia. Opowiada naszą własną, osobistą historię życia. Nie przypadkiem więc oznaki starzenia, linie mimiczne i zmarszczki najpierw widoczne są na naszych twarzach.
  BioChange® to pielęgnacja podstawowa, która jest ukierunkowana na regenerację skóry i przywrócenie komórkom ich właściwych, utraconych funkcji - reanimuje funkcje własne komórek.
  BioChange® CytoLine® to pielęgnacja ukierunkowana na efektywne stymulowanie naturalnych funkcji komórek skóry. Umożliwia kontrolowaną regenerację skóry. Bazuje na wielofunkcyjnym kompleksie peptydów mlecznych MPC® – cytokin.
  BioChange® CEA to zaawansowana technologicznie pielęgnacja odmładzająca i rewitalizująca skórę, zapewnia skórze blask, witalność i energię. Jest innowacyjnym połączeniem substancji aktywnych, czynnych biologicznie najnowszej generacji i składników organicznych.
  Pure Perfection 100 N® to wyjątkowo skuteczna, luksusowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry, aktywująca jednocześnie wszystkie funkcje komórkowe na poziomie naskórka i skóry właściwej. Zastosowanie w recepturach komponentów stosowanych tylko klinicznie gwarantuje maksymalną efektywność produktów tej linii.
  Pure Perfection 100 N® THE BEST to luksusowa, komplementarna i wyjątkowo aktywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, która urzeczywistnia marzenie o odmłodzeniu skóry. Opatentowane, innowacyjne składniki aktywne zastosowane w formułach preparatów, przenikają do głębokich warstw skóry, spowalniają biologiczny proces jej starzenia i wyraźnie ją odmładzają.
  ContinueLine med® - Aktywna a zarazem łagodna pielęgnacja zapewnia wrażliwej skórze stałe pobudzenie jej naturalnych funkcji. Dzięki najlepszym komponentom oraz najwyższym możliwym stężeniom linia MBR ContinueLine MED ma efektywność leków.
  W sklepie internetowym MBR Cosmetics masz do wyboru następujące formy płatności: Płatność przy odbiorze ; Płatność przez Internet; Płatność przelewem tradycyjnym. Dostępne metody dostawy w sklepie internetowym MBR Cosmetics: wszystkie paczki wysyłane są za pomocą kuriera UPS. Koszty dostawy to 0 zł. W sklepie MBR przesyłka zawsze jest darmowa.

  Co sądzisz o ofercie MBR Cosmetics?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z MBR Cosmetics? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług MBR Cosmetics jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat MBR Cosmetics i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od MBR Cosmetics.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE

  MBR Cosmetics
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MBR Cosmetics

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy MBR Cosmetics jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o MBR Cosmetics. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje MBR Cosmetics?

  MBR Cosmetics działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Kosmetyki i Higiena.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na MBR Cosmetics . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.