Opinie Max and Mrau

Max & Mrau to internetowa platforma pomagająca zadbać o Twojego pupila. Platforma, dedykowana opiekunom zwierząt domowych, umożliwiająca zakup produktów dla psów, kotów, małych ssaków, gadów, ptaków i ryb. Sklep internetowy Max & Mrau oferuje szeroki asortyment dla zwierząt i ich właścicieli. W ofercie znajdują się m.in. karmy suche, karmy mokre, przysmaki, akcesoria, kosmetyki i zabawki. Na stronie internetowej Max & Mrau znajduje się nie tylko sklep zoologiczny, ale również sekcja edukacyjna z artykułami, dotyczącymi opieki nad zwierzętami i poradami przygotowanymi przez ekspertów – behawiorystów, lekarzy weterynarii i techników weterynarii. Klientom, odwiedzającym platformę, towarzyszą bohaterowie marki – pies Max i kot Mrau. Max & Mrau oferuje zawsze:

- 45 dni na zwrot;

- Bezpieczne zakupy.

Informacje o wysyłce i formach płatności zamówień

Max & Mrau każdego dnia uwijają się przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu i nadawaniu przesyłek - wszystko po to, by Twoje zamówienie było dostarczone możliwie najszybciej. Maksymalny czas realizacji wysyłki zamówienia to 7 dni roboczych. Pamiętaj, że na czas realizacji zamówienia ma wpływ kilka czynników:

- czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty - w zależności od wyboru sposobu płatności wpłata może być zaksięgowana na koncie Max & Mrau nawet w ciągu kilku dni, dlatego zaleca korzystanie z szybkich płatności Dotpay;

- godzina złożenia zamówienia - większość zamówień, złożonych i opłaconych do godz. 14.00, sklep wysyła tego samego dnia;

- czas dostarczenia przez firmę kurierską. Status realizacji zamówienia możesz sprawdzić bezpośrednio w panelu klienta na stronie Max & Mrau. Max & Mrau chce, żeby klienci mogli robić zakupy tak, jak lubią. W Max & Mrau skorzystasz z wygodnych sposobów płatności, gwarantujących całkowite bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy:

- Przelew tradycyjny. W mailu, potwierdzającym zamówienie, Max & Mrau przesyła dane do przelewu. Płatności dokonujesz z poziomu swojego systemu bankowego.

- Dotpay. Zapłaty dokonujesz w momencie składania zamówienia za pomocą systemu Dotpay.

- Możesz skorzystać również z płatności mobilnych Blik.

Reklamacje i zwroty w Max & Mrau

Nie jesteś zadowolony z zamówienia? Możesz skorzystać z opcji reklamacji lub zwrotu. Dla Max & Mrau wygoda jest bardzo ważna, również wygoda zakupów, dlatego sklep zapewnia wygodny proces reklamacji. Rekomenduje kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem reklamacji - konsultanci Max & Mrau są do Twojej dyspozycji. Wszystkie produkty w sklepie są gruntownie kontrolowane. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz towar niepełnowartościowy, niezgodny z opisem lub inny niż zamawiałeś - nie ma kłopotu. Reklamację złożysz w kilku prostych krokach.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem:

1. Zaloguj się na swoje konto na stronie Max & Mrau.

2. W zakładce "Twoje konto" wejdź w moduł "Reklamacje towarów", klikając przycisk "Dodaj reklamację".

3. Postępuj zgodnie z instrukcjami - wybierz reklamowany towar, dokładnie opisz powód reklamacji i wybierz sposób dostarczenia.

4. Wydrukuj dokument reklamacji, podpisz go i spakuj razem z towarem. Oznacz przesyłkę wydrukowaną z systemu etykietą.

5. Reklamowany towar odeślij na adres magazynu Max & Mrau. O statusie zgłoszenia będziesz powiadamiany drogą mailową. Możesz na bieżąco sprawdzać status swojej reklamacji w sekcji "Reklamacje towarów" w panelu klienta.

Jeśli nie masz konta w sklepie Max & Mrau:

1. Pobierz formularz reklamacji na stronie Max & Mrau, wydrukuj go, wypełnij czytelnie i zapakuj wraz z towarem.

2. Reklamowany towar odeślij na adres magazynu Max & Mrau. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Podziel się swoją opinią

Masz życzenie odnośnie do Max & Mrau? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

Max and Mrau
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Max and Mrau

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)