Majowo

Wszystkie opinie

Majowo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Wojciech Derwiński
Wprawdzie firma ma problemy z synchronizacją stanów magazynowych i działaniem sklepu, co spowodowało, że dzień po dokonaniu zapłaty za zamówiony towar i potwierdzeniu gotowości do wysyłki okazało s...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Wprawdzie firma ma problemy z synchronizacją stanów magazynowych i działaniem sklepu, co spowodowało, że dzień po dokonaniu zapłaty za zamówiony towar i potwierdzeniu gotowości do wysyłki okazało się, że zamówionego i zapłaconego towaru nie ma w magazynie, ale dalsze postępowanie firmy było w pełni satysfakcjonujące, gdyż zgodziła się na moją propozycję, aby zamiast zamówionego towaru dostarczyć nieco inny i nieco droższy model. To świadectwo rzetelnego podejścia do klientów! Kilka dni później postanowiłem też
  zakupić bujak ogrodowy ze sklepu Majowo. Produkt był poprawnie zapakowany, bez żadnych brakujących części. Natomiast fotel po złożeniu zauroczył młodą parę i zajął honorowe miejsce podczas poprawin. Jestem zadowolony i szczerze polecam firmę Majowo !


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood