Magiczne Indie

Wszystkie opinie

Magiczne Indie

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb
iHerb
1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina
Intimina
1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Magiczne Indie

Azja co najmniej od kilku lat jest jednym z ulubionych tematów celebrytów, influencerów oraz osób interesujących się odmiennymi kulturami. Kadzidła oraz azjatyckie potrawy to tylko jedne z co najmniej kilkudziesięciu rzeczy, które kojarzą się właśnie z tym kontynentem. Fani indyjskiego asortymentu z pewnością doskonale kojarzą sklep internetowy Magiczne Indie. Jeśli jednak dopiero zainteresowałeś się proponowanym przez nich asortymentem i poszukujesz dodatkowych informacji na temat tego sklepu, za pośrednictwem naszej strony możesz zapoznać się z opiniami jego dotychczasowych klientów.

 

O sklepie Magiczne Indie

Magiczne Indie to sklep posiadający w swoim asortymencie szeroką gamę produktów kojarzonych z tym rejonem Azji. Mowa jest między innymi o kosmetykach (np. maseczki, balsamy i kremy, pasty do zębów, perfumy), żywności (np. pasty, herbaty, oleje), ziołach i artykułach z nich pozyskiwanych, a także akcesoriach do medytacji, lampach solnych, środkach czystości czy figurkach i ozdobach. Dostępne są także produkty do aromaterapii, np. olejki, odświeżacze powietrza, świece zapachowe, podstawki pod kadzidła czy kominki do olejków zapachowych.

 

Produkty oferowane w sklepie Magiczne Indie, sposób dostawy zamówionego towaru oraz pozostałe usługi świadczone w ramach jego dostarczenia

W sklepie internetowym Magiczne Indie możliwe są trzy formy dostawy produktów: kurier Inpost, paczkomat oraz przesyłka kurierska pobraniowa. Koszt wysyłki waha się od ok 11 do 16 zł. Klienci, którzy mieszkają w Warszawie lub okolicach mogą odebrać swoją paczkę osobiście. Istnieje również możliwość nadania przesyłki do innego kraju Unii Europejskiej- wówczas koszt wysyłki za pośrednictwem kuriera DPD lub DHL wyniesie 80 zł. Płatność za zamówiony towar może nastąpić poprzez tradycyjny przelew na numer konta, system płatności PayPal lub PayU, a także uiścić opłatę przy odbiorze przesyłki.

Klient, który polubił ten sklep internetowyz produktami azjatyckimi, może dołączyć do programu partnerskiego. Dzięki prowadzonemu przez siebie blogowi lub stronie może promować wybrane produkty i otrzymywać procent od sprzedaży.

Sklep Magiczne Indie zajmuje się także importem kilku marek kosmetyków oraz suplementów orientalnych, w związku z czym umożliwia również sprzedaż hurtową.

 

Opinie klientów na temat sklepu internetowego Magiczne Indie oraz oferowanych produktach

Magiczne Indie to jeden z kilkudziesięciu sklepów w polskiej części Internetu, który posiada w swoim asortymencie produkty z Indii. Na oficjalnej stronie nie można znaleźć zbyt wielu informacji dotyczących tej firmy, w związku z czym chcielibyśmy uzyskać je od osób, które mają z nią doświadczenie. Co klienci sądzą na temat sklepu Magiczne Indie? Czy można potwierdzić, że oferowana  żywność oraz kosmetyki rzeczywiście są oryginalne? Jak długo oczekuje się na przesyłkę? Czy obsługa sklepu szybko odpisuje na ewentualne wiadomości? Z chęcią przeczytamy wszystkie opinie oraz recenzje produktów. Swój feedback możesz zostawić poniżej.