Lumin Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Lumin

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dominika Jakubowska
Lumin to skuteczna, prosta i przystępna cenowo marka kosmetyków dla mężczyzn. Postanowiłem spróbować kilku produktów i nie zawiodłem się na ich jakości. Ich produkty zostały zaprojektowane tak, ab...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewolucja w pielęgnacji męskiej twarzy dzięki marce Lumin!

  Lumin to skuteczna, prosta i przystępna cenowo marka kosmetyków dla mężczyzn. Postanowiłem spróbować kilku produktów i nie zawiodłem się na ich jakości. Ich produkty zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić codzienną pielęgnację twarzy u mężczyzn. Rozwiązania oferowane przez Lumin są łatwe do zastosowania i widać pozytywne rezultaty już po krótkim czasie stosowania. Używałem głównie ich kremu do twarzy oraz serum pod oczy - obydwa naprawdę dobrze działały na moją skórę. Widzę zmiany zwłaszcza w obrębie oczu gdzie cienie stały się lżejsze a ustała również sucha skóra. Miłą niespodzianką było również to, że ceny są bardziej rozsądne niż konkurenci na rynku kosmetyków dla mężczyzn przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdecydowanie polecam firmę Lumin każdemu, kto chce poprawić stany swojej skóry w sposób prosty, szybki i bezproblemowy!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...