Liki24 : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Liki24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Matylda Woźniak
Moje doświadczenia z Liki24 były bardzo pozytywne! Szukałem pewnego leku, który był ciężko dostępny w sklepach stacjonarnych. Na szczęście natknąłem się na stronę internetową Liki24 i szybko znalaz...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Liki24 - Szybkie i Wygodne Zakupy Farmaceutyczne Online

  Moje doświadczenia z Liki24 były bardzo pozytywne! Szukałem pewnego leku, który był ciężko dostępny w sklepach stacjonarnych. Na szczęście natknąłem się na stronę internetową Liki24 i szybko znalazłem to, czego potrzebowałem. Cały proces zamawiania był prosty i intuicyjny, a ceny były również konkurencyjne. Co mnie mile zaskoczyło to fakt, że moje zamówienie zostało dostarczone do domu już następnego dnia! Był to duży plus dla mnie ze względu na moją zapracowaną pracę - nie musiałem marnować czasu wolnego na wizytę u aptekarza lub oczekiwanie na paczkę. Ogólnie rzecz biorąc, polecam Liki24 każdemu, kto poszukuje wygodnego sposobu zakupów farmaceutycznych online. Ich szeroki wybór produktów oraz szybka i łatwa obsługa sprawiła moje zakupy bezproblemowe!


Inni również oglądali

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...

Logo Hair Cure

Hair Cure

1 opinie

Oceny i Opinie w Branży KosmetycznejOpinie i recenzje odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie konsumenckim. Kiedy kl...