Lancerto

Wszystkie opinie

Lancerto

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
jacek z Gdańska
bardzo mi przykro, ale firma dostaje bana. NIe za jakość produktów, tylko za podejście do klienta. Mam sporo rzeczy tej firmy - płaszcz, marynarki, spodnie, koszule....... Ostatnio kupiłem bodaj 3 ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  opinie o lanceert

  bardzo mi przykro, ale firma dostaje bana. NIe za jakość produktów, tylko za podejście do klienta. Mam sporo rzeczy tej firmy - płaszcz, marynarki, spodnie, koszule....... Ostatnio kupiłem bodaj 3 koszule lniane, jedna z nich w intensywnym ciemnogranatowym kolorze. Po drugim praniu wyraźnie było już widać efekt schodzenia farby na kołnierzyku i mankietach. Zgłosiłem się niezwłocznie do sklepu w Gdańsku - nota bene z bardzo dobrą obsługą. Wspólnie ze sprzedawcą byliśmy przekonani, że zgłoszenie reklamacji to tylko formalność. JAKIE BYŁO NASZE ZDZIWIENIE, gdy okazało się, że reklamacji nie uznano ze względu na niewłaściwe prawnie. Przypominam, kupiłem kilka koszul z tego samego rodzaju, ta jedna ma wadę.
  Firma Lancerto pisze o sobie, że dbać o jawyższą jakość produktów i obsługi klienta. Może warto nie kłamać....... Produkty są ok.
  FIRMA JEST NIE OK. Pamiętajcie o tym, dokonując wyboru. KOnkurencja na rynku jest spora. MOja opinia pewnie nic nie zmieni. A szkoda....... Może ktoś od PR przeczyta w Lancerto moją opinię i zastanowi się, co zmienić. Jedno jest pewne, stracili jednego stałego klienta - mnie - z powodu głupoty jednej bądź dwóch osób u siebie.

  Jacek z Gdańska


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...