Kosme

Wszystkie opinie

Kosme

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Kosme

Być może jesteś w poszukiwaniu nowych kosmetyków dla swojego salonu kosmetycznego bądź potrzebujesz różnych produktów, które muszą spełniać twoje wymagania. Jeżeli chcesz zakupić produkty o naturalnym składzie, które nie podrażniają naszej delikatnej skóry, z pomoc przyjdzie sklep Kosme.


O sklepie Kosme.
Firma Kosme to sklep, który zajmuje się internetową jak i detaliczną sprzedażą produktów przeznaczonych do pielęgnowania ciała, włosów, twarzy i nie tylko. Spółka obiecuje klientom naturalne składniki które, wchodzą w skład oferowanych przez spółkę kosmetyków. Produkty sprzedawane przez sklep nadają się zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Firma w zanadrzu sklepu posiada kosmetyki, które są wyprodukowane dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Większość kosmetyków oferowanych przez spółkę, można jedynie uzyskać w wybranych gabinetach kosmetycznych.


O produktach oraz usługach sklepu Kosme.
Sklep oferuje wiele różnych produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów. Aby ułatwić klientom szybki dostęp do poszukiwanych produktów, firma zaprojektowała różne kategorie, w których znajduje się wiele produktów. Kategorie między innymi zaczynają się od promocji, następnie są to produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy, często używamy różnego rodzaju żeli, toników, balsamów czy olejków, różnią się one pod względem konsystencji i przeznaczenia, dobierając odpowiednie kosmetyki, musimy pamiętać, aby zawierały naturalne składniki które, nie podrażnią delikatnej skóry twarzy. Następną ważną kategorią jest ciało. Każdy wie, że odpowiednia pielęgnacja ciała, jest kluczem do dobrego samopoczucia oraz pewności siebie. Firma w swojej ofercie posiada wiele soli do kąpieli, mleczek do ciała, kremów, które mają na celu zwiększyć skórę stóp, oraz balsamy po depilacji. Jeżeli chodzi o włosy, sklep oferuje wiele produktów takich jak ampułki, które są przeznaczone na porost włosów, mgiełki, maseczki pielęgnacyjne oraz produkty przeznaczone do odbudowania włosów po farbowaniu. Spółka posiada w zanadrzu kosmetyki dla mężczyżn, są to między innymi kremy do twarzy, pielęgnacja po goleniu, szampony oraz odżywki do włosów oraz przydatne akcesoria takie jak gąbki do mycia ciała, oraz maszynki do golenia.

Na temat zwrotów oraz reklamacji produktów firmy Kosme.
Jeżeli z jakiegokolwiek produktu nie są Państwo zadowoleni z zakupu w sklepie Kosme. Obowiązuje Państwa prawo odstąpienia od umowy, które jest ważne 14 dni od zakupienia produktu lub otrzymania paczki od kuriera. W tym czasie mogą Państwo skontaktować się z firmą internetowo bądź pisemnie. Jeżeli produkt, który otrzymaliście zawiera wadę, firma prosi niezwłoczny kontakt. Formularze dotyczące zwrotów oraz reklamacji znajdują się na stronie internetowej sklepu.

Formy płatności sklepu Kosme.
Aby ułatwić klientom korzystanie ze strony internetowej sklepu firma umożliwiła różne formy płatności, jedną z nich jest płatność poprzez przelew na konto bankowe firmy, następnie zapłata poprzez usługi szybkich przelewów internetowych takich jak Przelewy24, bądź PayU, możliwością jest także zapłata kurierowi gotówką lub kartą kredytową przy odbiorze paczki. Istnieje opcja zapłaty za 30 dni od kupna produktu poprzez płatności ratalne PayPo. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Kosme? Czy firma wywiązała się z zawartej umowy usługowo-sprzedażowej? Czy jesteś zadowolony w jakości usług bądź produktów? Czy towar miał jakieś wady? Czy obsługa klienta dostarczyła Ci wszystkich niezbędnych informacji? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia, nawet krótki opis Twojego doświadczenia może okazać się pomocny dla innych użytkowników. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback. Z góry dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieje, że informacje zawarte na tej stronie okazały się pomocne.