Opinie Joybuy

Prezentujemy Twojej uwadze godny odpowiednik ukochanego lub niekochanego sklepu chińskich towarów Aliexpress – JoyBuy.

O sklepie

JoyBuy.com to chińska firma zajmująca się handlem elektronicznym i e-commerce z siedzibą w Pekinie. Jest to jedna z największych firm B2C w Chinach. Liczba użytkowników jd.com zbliża się do 200 milionów ludzi. Obsługa klienta prowadzona jest zgodnie z wysokimi międzynarodowymi standardami handlu internetowego.

JoyBuy.com to sklep internetowy łączący chińskich producentów z kupcami z całego świata. Angielska wersja strony Joybuy.com oferuje szeroki wybór oryginalnych, wysokiej jakości produktów z Chin po konkurencyjnych cenach, a także dostawę zamówień do dowolnego kraju na świecie. JoyBuy.com angażuje się w dostarczanie konsumentom na całym świecie innowacyjnych i niezawodnych urządzeń elektronicznych z Chin.

Jako największy sklep internetowy JoyBuy.com oferuje ogromny wybór produktów dla swoich klientów.

Ten sklep internetowy gwarantuje:

- zwrot, jeśli produkt nie pasuje do opisu lub jest niskiej jakości;

- zwrot pieniędzy, jeśli zamówienie nie zostało dostarczone kupującemu;

- przeprowadza bezpieczne transakcję finansowe na stronie (najbardziej popularne i bezpieczne metody są udostępniane do zapłaty);

- 100% gwarancja jakości produktu.

Termin i koszt dostawy?

Czas dostawy zależy od przepisów celnych różnych krajów, szlaków logistycznych, warunków pogodowych i dni wolnych, czyli świąt. Sprzedawcy oferują różne metody dostawy, różniące się kosztem i szybkością. Usługi ekspresowej dostawy dostarczają towary szybciej niż usługa pocztowa, ale ich usługi mogą być droższe. Jeśli ważne jest, aby dokładnie dotrzymać terminów, zalecamy skorzystanie z usługi ekspresowej dostawy.Szczegóły można zobaczyć na stronie produktu o "Wysyłce", w tym kosztach wysyłki.

Dostawa towarów:

Wszystkie informacje dotyczące wysyłki i stawki są ustalane przez sprzedawców.

Średni czas dostawy do Polski i WNP wynosi około 20-40 dni.

Sprzedawcy mogą oferować również inne metody wysyłki, a także EMS, UPS i DHL za dodatkową opłatą. Dokładny czas i koszt dostawy zależy od sprzedawcy i od warunków wymienionych na stronie.

Jak anulować zamówienie?

Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś za zamówienie, wykonaj następujące kroki: Przejdź do „Moich zamówień” – „Płatność” i znajdź zamówienie, które chcesz anulować. Aby anulować zamówienie, kliknij Anuluj, a następnie OK.

Jeśli zapłaciłeś już za zamówienie, ale produkt jeszcze nie został wysłany, wykonaj następujące czynności: Przejdź do „Moich zamówień” – „Oczekiwanie na wysyłanie” i znajdź zamówienie, które chcesz anulować. Aby anulować zamówienie, kliknij Anuluj, a następnie OK.

Uwaga: jeśli towary zostały już wysłany, niestety zamówienia anulować nie uda się. Jeśli masz nieprzewidziane okoliczności, poproś sprzedawce o anulacji zamówienia i, jeśli wyrazi zgodę, możesz natychmiast anulować swoje zamówienie.

Podsumowując, można powiedzieć, że sklep budzi zaufanie, cieszy się wygodnym i zrozumiałym interfejsem, niestety nie ma tłumaczenia na język polski, ale jest opcja skorzystania z tłumaczenia Google,co znacznie upraszcza zakupy w JoyBuy.com. Warto więc zwrócić uwagę na JoyBuy. Jak sądzisz?

Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu JoyBuy.com? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

Joybuy
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Joybuy

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)