NiezależnaOpinia

  Opinie Ivrose

  O sklepie Ivrose

  W dzisiejszych czasach zakupy online stały się bardzo interesującym i popularnym zajęciem. Codziennie można znaleźć dla siebie nowe i nowe sklepy internetowe, w których są prezentowane wiele ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Ostatnio można odkryć dla siebie inną platformę internetową – www.ivrose.com to sklep internetowy, w którym można znaleźć tanie ubrania dla kobiet w szerokim zakresie.

  Tutaj prezentowane są eleganckie sukienki i bluzki, topy, spodnie, płaszcze, a nawet różne akcesoria, takie jak biżuteria, torby, oraz bielizna. Istnieje również sekcja dla mężczyzn, w której można kupić stylowe T-shirty, swetry, spodnie i różne powiązane akcesoria. Przeglądając ten sklep internetowy,można znaznaczyć dla siebie niektóre sekcje strony, których zakres będzie interesujący dla jesieni. Ciekawe są modele swetrów. Są one prezentowane w szerokim zakresie, a ich wygląd jest dość atrakcyjny i jasny. W takich modelach nie będzie nudno chodzić szarą jesienią w życiu codziennym.

  Jak zapłacić za zamówienie?

  Sklep proponuje ci wiele opcji płatności: akceptują karty kredytowe Visa, MasterCard jest to bezpieczna metoda płatności, sklep akceptuje wszystkie rodzaje kart kredytowych lub debetowych. I oferują płatność za pobraniem (COD), można zapłacić za zamówienie, gdy towar zostanie dostarczony do ciebie. Nie akceptuje czeków osobistych ani przekazów pieniężnych. Bardzo poważnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa, więc Twoje dane będą zabiezpieczone. Wszyscy posiadacze kart kredytowych i debetowych podlegają walidacji i autoryzacji zarówno przez sklep, jak i przez wydawcę karty, w celu utrzymania bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom. Dostępnych jest kilka walut: baht tajlandzki, dolar amerykański, euro, funt szterling, dolar kanadyjski, dolar australijski, korona norweska, franki szwajcarskie, korona szwedzka, złoty polski, korona duńska, jen japoński, dolar hongkoński.

  Jak korzystać z polityki bezpłatnej wysyłki?

  Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 69 USD. Zarówno koszty wysyłki, jak i metody wysyłki powinny podlegać warunkom podanym na stronie płatności, a to może się różnić w zależności od miejsca dostawy Istnieją dwa kluczowe czynniki, które zdecydują, kiedy otrzymasz swój pakiet.

  1. Czas przetwarzania przedmiotu: Czas przetwarzania to czas, w którym sprzedawca przygotuje przedmiot (y) do wysyłki. Istnieją różne czasy przetwarzania dla różnych produktów w zależności od kategorii i objętości produktu. Zwykle przetwarzanie trwa około 5-7 dni roboczych.

  2. Sposób wysyłki: czas dostawy zależy od metody wysyłki. Czas transportu różni się w zależności od tego, gdzie się znajdujesz i skąd pochodzi przesyłka.

  Zwroty (jeśli dotyczy)

  Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślą Ci wiadomość e-mail z informacją, że otrzymali Twój zwrócony przedmiot. Powiadomią Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy. Jeśli otrzymasz zatwierdzenie, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu 7-15 dni roboczych.

  Zostaw swoją opinie!

  Co sądzisz o sklepie www.ivrose.com? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Podziel się swoją opinią z innymi, pozwól im poznać Twoje doświadczenia, a to na pewno do Ciebie wróci!

  Ivrose
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  7.6
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  8
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Sukienki

  Przesyłki idę bardzo długa

  Przez: Beata 19-05-2019
  Klaudia 04-12-2019

  Ile czekalaś na przesyłkę z IVROSE?

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  7.5
  rating

  Napisz wlasną opinię o Ivrose

  Twoja opinia