Hubun Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Hubun

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Milena
Kupiłam różne produkty dla mojego psa w sklepie Hubun i byłam bardzo zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Strona internetowa była łatwa w nawigacji, a wybór produktów był bardzo atrakcyjny...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja: Sklep Internetowy Hubun- Idealna Półka Zakupowa Dla Zwierzaków

  Kupiłam różne produkty dla mojego psa w sklepie Hubun i byłam bardzo zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Strona internetowa była łatwa w nawigacji, a wybór produktów był bardzo atrakcyjny - mieli ponad 114 marek po niskich cenach! Jednak to, co najbardziej mi się podobało w Hubun, to fakt że każdy zakup wspiera schroniska dla zwierząt. To uczyniło mój zakup bardziej znaczącym niż gdybyśmy kupowali gdzie indziej. Moje zamówienie zostało dostarczone szybciej niż oczekiwałam i wszystkie przedmioty były zapakowane starannie. Produkty były dokładnie takie jak na stronie i nie było potrzeby reklamacji lub zwrotu. Wszystko razem sprawia, że polecam sklep zoologiczny Hubun każdemu poszukującemu produktów oraz chcącego wesprzeć fundacje działające na rzecz zwierząt!


Inni również oglądali

Logo Shoperly

Shoperly

1 opinie

Czy lubisz zakupy w Internecie, ale denerwuje Cię fakt, że kupując w różnych sklepach internetowych musisz za każdy...

Logo Apetete

Apetete

1 opinie

O sklepie Apetete Właścicielem sklepu internetowego Apetete jest firma WITMALU Sp. z o.o. ul. Rydygiera 8, budynek 10, 01-793 ...

Logo krakvet

krakvet

1 opinie

O sklepie krakvet Właścicielem sklepu internetowego krakvet jest firma Center Zoo Spółka Z Ograniczoną Odpowi...

Logo Banggood