Homecept

Wszystkie opinie

Homecept

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Homecept

Doskonale wiemy, że wybór odpowiednich mebli i dodatków do domu bywa bardzo trudny. Urządzając swój dom staramy się, aby każdy element był idealny i dopasowany do naszego pomysłu. Aby znaleźć odpowiednie przedmioty często przeszukujemy dziesiątki różnych sklepów oferujących meble i akcesoria domowe. Czasami jednak najlepsze rzeczy da się znaleźć w sieci. Urządzasz swój dom? Szukasz odpowiednich mebli i dodatków? Jesteś fanem designu? Szukasz sklepu, w którym uda Ci się kupić wszystkie potrzebne przedmioty? Masz dosyć szukania każdej rzeczy w innym miejscu? Na tej stronie znajdziesz opinie klientów i szczegóły dotyczące sklepu Homecept, który specjalizuje się w sprzedaży mebli i dodatków. Opinie klientów mogą być szczególnie ważne, jeżeli chcemy poznać prawdziwą wartość firmy oraz wybrać odpowiedni sklep dla siebie. 

 

O firmie Homecept
To miejsce, w którym kupimy ponadczasowe produkty z małych polskich manufaktur i cenionych na świecie producentów. Produkty sprzedawane przez firmę Homecept doceniane są przez wielu projektantów wnętrz i pojawiają się w programach dotyczących urządzania wnętrza. Firma posiada sklep internetowy oraz salon stacjonarny znajdujący się w Warszawie. 

 

Produkty oraz obsługa klienta sklepu Homecept
Homecept to sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie bardzo dużo ciekawych produktów z polskich manufaktur oraz od znanych producentów. W ich sklepie znajdziemy meble, poduszki, lampy, obrazy, lustra i wiele innych produktów. Dostępne u nich przedmioty są oryginalne i niepowtarzalne. Przeważający styl to boho-chic, modern classic, natural oraz pokrewne, zbliżone do natury style. 

Ceny widoczne w sklepie obowiązują jedynie podczas zamawiania produktów poprzez stronę internetową. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i przy większości zamówień jest bezpłatna. Jeżeli interesuje nas dostawa poza teren Polski, należy ustalić to wcześniej ze sprzedawcą. Zapłacić za zamówienie możemy z góry oraz za pobraniem. Płatności w sklepie internetowym Homecept możliwe są na kilka sposobów, blik, karty kredytowe oraz płatności online, które obsługuje Blue Media. Przy płatności online możemy wybrać płatność kartą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. 

Tak jak w każdym sklepie internetowym, będąc klientem Homecept mamy prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Aby zwrócić produkt, nie może on posiadać żadnych oznak użytkowania, jednocześnie należy przesłać informację do sprzedawcy z danymi i informacją o zwrocie. Zwrot pieniędzy otrzymamy w ciągu 14 dni od otrzymania przez firmę towaru. Jednocześnie warto zaznaczyć, że produkty, które są tworzone na zamówienie indywidualne nie podlegają zwrotom ani wymianą. W razie jakichkolwiek pytań możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Kontakt dostępny jest poprzez adres e-mail oraz numer telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. 

 

Opinie klientów, skargi, komplementy dotyczące firmy Homecept
Kupujesz swoje meble i dodatki w sklepie Homecept? Jak oceniasz jakość sprzedawanych przez nich produktów? Chętnie dowiemy się wszystkiego o Twoich doświadczeniach z tym sklepem. Czy szybko wysyłają towar? Jak oceniasz kontakt z ich obsługą klienta? Czy przestrzegają polityki zwrotów i przychylnie podchodzą do reklamacji? Daj nam znać, jak oceniasz tę firmę. Twoja opinia może mieć realny wpływ na decyzje innych konsumentów i pomóc poznać im tę firmę. Więcej opinii na temat producentów, sklepów i marek znajdziesz klikając tutaj