HealthLabs Pharm Opinie

: 4
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej trafna pozytywna recenzja

  2022-01-26
leki
Moim największym problemem był brak odczuwania przyjemności podczas stosunku. Libido było bardzo...Czytacz dalej
Agnieszka

Najbardziej trafna pozytywna recenzja

  2024-02-27
keto slim
Oszuści. Zamówienie opłaciłam ale go nie dostałam. Po przesłaniu mi maila potwierdzającego zamówi...Czytacz dalej
Jolanta

Opinie (4)

  (1)

 (0)

  (0)

  (1)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  leki

  Moim największym problemem był brak odczuwania przyjemności podczas stosunku. Libido było bardzo często niskie, odbiło się to na moim związku. Mój partner tego nie rozumiał. Wiedziałam, że jak tak dalej pójdzie to będzie zwyczajnie koniec.

  Zaczęłam szukać i wpadłam właśnie do tego sklepu, który okazał się rewelacyjny. Strona bardzo przejrzysta, kontakt z obsługą rewelacyjny - odpowiedzieli na wszystkie pytania na które nie znałam odpowiedzi.

  Safisfaxin bardzo szybko dotarł do mnie, paczka była dyskretnie zapakowana. Małe pudełeczko tabletek pozwalało mi na dyskretne zażywanie przed mężem - chciałam go zaskoczyć efektami. No i tak się stało, seks był niesamowity, a ja odczuwałam tylko przyjemność.

  Jestem wdzięczna, że go mam. To on mi naprawdę pomógł i pozbyłam się swojego problemu. Dziś jestem szczęśliwa i nie miewam już żadnych stanów depresyjnych. Pozdrawiam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  keto slim

  Oszuści. Zamówienie opłaciłam ale go nie dostałam. Po przesłaniu mi maila potwierdzającego zamówienie kontakt się urwał. Infolinii nie odbierają, na maile nie odpisują. Pieniądze przepadły.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lek na potencję

  Oszuści , kupiłem niby lek na poprawność potencji. Zadzwonił pan i stwierdził że nie mają już tego preparatu i poleca preparat na preparat w tabletkach. W wiadomości e-mail dostałem nazwę leku który jest na porost włosów. Odpowiedziałem że rezygnuje zamówienia niestety nikt nie czyta wiadomości. Zostałem oszukany na 160 zł.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Viagmax

  oszuści, nie kupować


Inni również oglądali