Galon Oleje Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Galon Oleje

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Apolonia
Jestem bardzo zadowolonym klientem firmy Galon Oleje. Byłem w poszukiwaniu dobrych olejów samochodowych i motocyklowych oraz innych produktów do konserwacji pojazdów, i natknąłem się na ich stronę ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zadowoleni klienci to najlepsza reklama! - Recenzja sklepu "Galon Oleje".

  Jestem bardzo zadowolonym klientem firmy Galon Oleje. Byłem w poszukiwaniu dobrych olejów samochodowych i motocyklowych oraz innych produktów do konserwacji pojazdów, i natknąłem się na ich stronę internetową. Znalazłem tam bogaty wybór różnego rodzaju olejów, a także chemii motoryzacyjnej, części i akcesoriów samochodowych. Po zamówieniu produktu szybko otrzymałem potwierdzenie zawarcia transakcji oraz informację o wysyłce mojego zamówienia. Paczka dotarła w terminie podany przez sklep internetowy. Najbardziej doceniam fachową obsługę klienta - pracownicy byli bardzo pomocni w odpowiedzi na moje pytania odnośnie doboru właściwej specyfikacji oleju dla mojego pojazdu. Rekomenduję ten sklep wszystkim miłośnikom motoryzacji - szeroka oferta pozwala dopasować odpowiednie produkty dla każdego rodzaju pojazdu. Chciałbym podkreślić profesjonalizm oraz szybką obsługa klienta jakie oferuje firma Galon Oleje.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...