Forest Essentials

Wszystkie opinie

Forest Essentials

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Forest Essentials

Wraz z każdym rokiem rośnie świadomość ekologiczna nie tylko Polaków, ale ludzi na całym świecie. Przekłada się to na dużo częstsze zwracanie uwagi na skład nie tylko poszczególnych produktów spożywczych, ale i kosmetycznych. Coraz więcej osób decyduje się także na ich zakup z zagranicznych sklepów internetowych. Jeśli należysz do tego grona, za pośrednictwem naszej strony naszej poznać markę Forest Essentials oraz opinie klientów na jej temat.

 

O firmie Forest Essentials

Forest Essentials to przedsiębiorstwo założone w 2008 roku, z inicjatywy Miry Kulkarniego. Jego główna siedziba znajduje się w Indiach, gdzie również produkowane są oferowane przez nie kosmetyki. Eksportowane są one do ponad 120 krajów na całym świecie.

 

Produkty oferowane przez Forest Essentials oraz usługi świadczone w ramach ich dostarczenia do klienta

Przedsiębiorstwo Forest Essentials zajmuje się produkcją i sprzedażą luksusowych produktów kosmetycznych przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Wśród nich można znaleźć m.in. kosmetyki do twarzy (np. maski oraz kremy, mleczka i żele nawilżające), pielęgnacji ciała (np. olejki do kąpieli, ręcznie wykonane mydła) i włosów (np. szampony, odżywki, maski), a także kosmetyki do makijażu (np. kredki do oczu, koloryzujące serum do ust) oraz produkty wellness. Marka ta umożliwia także zakup produktów okazjonalnych, zapakowanych w opakowania prezentowe.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie produkty oferowane przez Forest Essentials posiadają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki, takie jak aloes, woda kokosowa, arnika, olej cytrynowy, ashwaghanda, liczi, zielona herbata, ogórek, mięta pieprzowa, ekstrakt z ziaren kawy, grejpfrut, hibiskus, wąkrota azjatycka (gotu kola) czy olej z geranium (pelargonii). Nie były testowane na zwierzętach, co czyni z nich kosmetyki w pełni bezpieczne dla środowiska.

Czy istnieje możliwość zakupienia produktów Forest Essentials z wysyłką do Polski? Jest to jedno z pytań, które z pewnością zadają sobie wszystkie osoby zainteresowane ofertą tej marki. Odpowiadając na zadane pytanie - owszem, zamówienie może zostać zrealizowane do innego kraju niż Indie. Opłacić je można za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Darmowa wysyłkajest oferowana w przypadku zamówień opiewających na kwotę minimalną INR 9,999. Jeśli nie zostanie ona osiągnięta, koszt wysyłki będzie zależał od rodzaju, ilości i rozmiaru zamówionych produktów, a także ostatecznej wagi paczki.

 

Opinie klientów o przedsiębiorstwie Forest Essentials oraz recenzje oferowanych przez nie produktów

Forest Essentials to firma kosmetyczna, która nie jest zbyt popularna w Polsce. Czy oferowane produkty rzeczywiście można uznać za luksusowe? Jak długo trzeba oczekiwać na przesyłkę? Czy występują jakiekolwiek problemy z jej przekazaniem do Polski? Wszystkie opinie osób mających doświadczenie z produktami Forest Essentials są na wagę złota. Serdecznie zachęcamy także do pozostawienia swojego feedbacku.