Flumi Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Flumi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kamiński
Jestem zachwycony produktem, który ostatnio zakupiłem w sklepie Flumi. Ich oferta dla dzieci jest naprawdę imponująca - mogłem tam znaleźć piłeczki do basenu oraz małe kanapki i fotele z pianką dla...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zachwyt nad produktami Flumi

  Jestem zachwycony produktem, który ostatnio zakupiłem w sklepie Flumi. Ich oferta dla dzieci jest naprawdę imponująca - mogłem tam znaleźć piłeczki do basenu oraz małe kanapki i fotele z pianką dla moich pociech. Najbardziej podoba mi się jakość produktów. Mocne szwy i wytrzymały materiał to gwarancja, że nie będę musiał kupować nowych zabawek co roku. Nie mogę też zapomnieć o ich doskonałej obsłudze klienta! Zawsze chętnie odpowiadają na moje pytania dotyczące sprzętu i udzielają porad dotyczących opieki nad nim. Z całą pewnością będą kontynuować swoje zakupy u Flumi w przyszłości!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...