Ale Chrzest : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Ale Chrzest

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Wróbel
Ale Chrzest to idealne miejsce, aby znaleźć niepowtarzalny prezent na uroczystość Chrzcin. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które można spersonalizować poprzez wygrawerowanie dedykacji. Ich o...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Niepowtarzalność dobrego gustu

  Ale Chrzest to idealne miejsce, aby znaleźć niepowtarzalny prezent na uroczystość Chrzcin. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które można spersonalizować poprzez wygrawerowanie dedykacji. Ich oferta obejmuje ponad 3000 różnych pamiątek takich jak smoczki, świece, albumy czy obrazki. Mój pobyt w Ale Chrzest był bardzo pozytywnym doświadczeniem. Sklep jest dobrze zorganizowany i wszystkie produkty są starannie rozłożone na półkach według kategorii. Miała ochotę na coś nietypowego i znalazłem to bez problemu - świece z imieniem dziecka grawerowanym ręcznie. Kiedy szukałem odpowiedniego prezentu dla mojego chrześniaka, pracownicy sklepu byli mi bardzo pomocni. Doradzili mi najlepszą opcję i zaproponowali najciekawsze pomysły, dzięki czemu udało mi się dokonać właściwego wyboru. Ostatecznie postanowiłem kupić eleganckie srebrną łyżeczkę ze wzorem chmurki oraz kontrastową personalizacją imienia dziecka wykonanej pięknie i precyzyjnie w technologii grawerowania laserem CO2. Zakupy w Ale Chrzest to strzał w dziesiątkę! Sądzę że wrócę tam wielokrotnie przy okazji innych ważniejszych rodzinnych uroczystości.


Inni również oglądali

Logo GodStoys

GodStoys

1 opinie

Szukasz wyjątkowego upominku dla bliskiej Ci osoby? Brakuje Ci pomysłu co mogłoby wywołać radość oraz satysfakcję z otrzymanego prezentu? Nie byłby...

Logo ForSomeone

ForSomeone

2 opinie

Bywają dni w naszym życiu, które diametralnie różnią się od tych rutynowych. Egzystencja człowieka sk&#...

Logo Eko Worki

Eko Worki

1 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...

Logo Ministerstwo Gadżetów

Ministerstwo Gadżetów

1 opinie

W myśl zasady równowagi wszyscy zdajemy sobie sprawę że, aby prowadzić zbalansowane życie które zar&oac...