Fashion Place Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Kasia
Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży o prostych formach, które są, dla mnie, odzwierciedleniem elegancji. Można mieć na sobie dres i wciąż być eleganckim.Fashi...Czytacz dalej
N
Natalia
pomylili się i wysłali zły kolor bluzy. Po ponad trzech tygodniach pisania otrzymałam odpowiedz ze najszybciej będzie jak sama odeśle bluzę :)Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bluza i koszulka

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży o prostych formach, które są, dla mnie, odzwierciedleniem elegancji. Można mieć na sobie dres i wciąż być eleganckim.Fashion Place to sklep z ubraniami w stylu sportowym o oryginalnym wzornictwie i w fajnej kolorystyce. To co najbardziej mi się spodobało to to, że ubrania są uszyte tak aby czuć się w nich wygodnie. W dodatku, co fajne, mają ubrania dla dzieci, kobiet i mężczyżn. Sklep internetowy działa dobrze, zdjęcia są bardzo ładne, dobrze pokazują produkt. Jest to podstawą. Zakochałam się w ich bluzach, minimalistyczne, tak jak lubię. Osobiście kupiłam bluzę i koszulkę. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bluza

  pomylili się i wysłali zły kolor bluzy. Po ponad trzech tygodniach pisania otrzymałam odpowiedz ze najszybciej będzie jak sama odeśle bluzę :)


Inni również oglądali