ELNINO PARFUM

Wszystkie opinie

ELNINO PARFUM

50% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
NIe polecam. Sprzedawane perfumy sa nieorginalne. Nie posiadaj numerow seryjnych nie mozna sprawdzic zrodla i daty produkcji. Obsluga fatalna.Czytacz dalej
K
Katarzyna
naprawdę świetna drogeria. Wydaje mi się, że jest to największa perfumeria internetowa. Twierdzę to po dokonanych w tym sklepie przedświątecznych zakupach. W poszczegolnych zakładkach znajdziesz to...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Perfumy Mancera

  NIe polecam. Sprzedawane perfumy sa nieorginalne. Nie posiadaj numerow seryjnych nie mozna sprawdzic zrodla i daty produkcji. Obsluga fatalna.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kosmetyki

  naprawdę świetna drogeria. Wydaje mi się, że jest to największa perfumeria internetowa. Twierdzę to po dokonanych w tym sklepie przedświątecznych zakupach. W poszczegolnych zakładkach znajdziesz to co Cię najbardziej interesuje z dziedziny kosmetyków. Bardzo duża gama produktow, ogromny wybór oraz konkurencyjne ceny. Bardzo lubię zamawiać kosmetyki z tej drogerii ponieważ jest to oszczędność czasu ze względu na brak biegania po sklepach tutaj wszystko jest w jednym miejscu oraz oszczędność pieniędzy ponieważ ceny są nawet o 70% tańsze. Sklep świetny chociaż powinny byc dodawane małe gratisy ja robią to inne perfumeria. Same perfumy zgodnie z opisem Toma Forda polecam te zapachy. Świetna obsługa, zaskakująco niskie ceny i ekspresowa przesyłka. Jak najbardziej polecam !


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood