ekoDrogeria

Wszystkie opinie

ekoDrogeria

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

ekoDrogeria

Ekologia to temat, który odgrywa znaczącą rolę w dzisiejszym świecie. Ma ona znaczenie nie tylko wyłącznie dla zdrowia i przyszłości człowieka, ale przede wszystkim - dla dobra całej planety. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się zgłębianiem wiedzy na temat współzależności między ludźmi a otaczającą ich naturą. Postępowanie zgodnie z zasadami ekologii jest niezwykle ważne przede wszystkim do produkcji żywności i kosmetyków, z którymi mamy styczność na co dzień. W tym celu warto zdecydować się na zakup produktów w sklepach ekologicznych. Jednym z nich jest ekoDrogeria - prowadzi ona swoją działalność w Internecie. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko najważniejsze informacje na temat tej firmy, ale także opinie jego klientów.

 

Czym jest ekoDrogeria? Najważniejsze informacje o firmie

ekoDrogeria to firma z siedzibą w Warszawie, która powstała w 2009 roku. Zajmuje się ona sprzedażą asortymentu przeznaczonego dla miłośników ekologii, a także osób zwracających szczególną uwagę na skład produktówi zmagających się z wszelkiego rodzaju alergiami. Właścicielem ekoDrogerii jest doceniana w branży ekologicznej firma Eco&More.

 

Produkty oferowane przez sklep ekoDrogeria

ekoDrogeria to sklep internetowy, którego oferta stanowi szeroki wachlarz asortymentowy.  Dostępne są nie tylko kosmetyki naturalne (np. szampony do włosów, peelingi do twarzy, hydrolaty, cienie do powiek, kremy do ciała i twarzy, brokaty do paznokci), zapachy(np. ekologiczne perfumy i mgiełki do ciała), akcesoria kosmetyczne (np. gąbki i pędzle do makijażu) czy repelenty na komary i kleszcze, ale także produkty z kategorii dom (np. środki czystości, perfumy do domu, świece zapachowe) oraz zdrowie (np. preparaty na alergię, środki do dezynfekcji, maści i żele na ząbkowanie, herbaty ziołowe, preparaty na przeziębienie).

Zamówienia są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych, zarówno na terenie Polski, jak i kilku innych krajów Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest zależny od sposobu realizacji zamówienia - waha się on od 6,99 do 17,99 zł. Bezpłatna dostawa jest możliwa w przypadku złożenia zamówienia opiewającego na kwotę minimalną 169 zł.

Zwrot zakupionego towaru (odstąpienie od umowy) bez podania przyczyny jest możliwe w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Jeśli zaś chodzi o reklamację, jest ona możliwa jedynie z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które zmniejszają jej wartość lub utrudniają użyteczność.

 

Opinie klientów sklepu ekoDrogeria

ekoDrogeria to jeden z wiodących sklepów internetowych oferujących produkty ekologiczne. Co klienci, którzy mają z nim doświadczenie, sądzą o świadczonych przez ten sklep usługach oraz produktach sprzedawanych za jego pośrednictwem? Czy przesyłki zawsze są nadawane w terminie? Czy sklep często oferuje różnego rodzaju promocje oraz wyprzedaże? Za pośrednictwem naszego portalu możesz pozostawić swój feedback.