NiezależnaOpinia

  Opinie E-Forum

  O sklepie E-Forum

  Właścicielem sklepu internetowego E-Forum jest firma Forum Media Polska Sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Od ponad 20 lat dostarcza placówkom oświatowym, służbie zdrowia, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej oraz wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Przynależy do FORUM MEDIA GROUP (FMG). Jest to międzynarodowa firma medialna z siedzibą w pobliżu Monachium (Niemcy) z wiodącymi, profesjonalnymi wydawnictwami rozmieszczonymi na całym świecie: Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii. Założona w 1988 roku, dostarcza klientom biznesowym wysokiej jakości informacje oraz profesjonalne usługi szkoleniowe i rozwojowe.

  Oferta w sklepie E-Forum

  W ofercie sklepu internetowego E-Forum dostępne są czasopisma, publikacje, programy i kursy. Wśród polecanych czasopism jest HR Business Partner. Czasopismo to pierwszy na rynku magazyn oparty na metodzie case study. Czasopismo powstało jako odpowiedź na nowe wyzwania stojące przed działami HR, takie jak rynek pracownika, pogoń za cięciem kosztów i zwiększaniem efektywności, nowe wymagania młodej kadry. „HR Business Partner“ przedstawia nowoczesne narzędzia i gotowe rozwiązania w procesach rekrutacji, motywowaniu i rozwoju. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak skutecznie dostosować sprawdzone rozwiązania HR do swoich potrzeb. Podpowiada, jak dobierać optymalne mierniki i szacować koszty HR, by inwestować w projekty i narzędzia, które przekładają się na wynik finansowy organizacji.
  Kolejną propozycją jest dwumiesięcznik „Animal Expert” skierowany do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii, ale też miłośników zwierząt. Na łamach czasopisma o zwierzętach znajdziesz kompleksowe omówienie zachowań psów i kotów, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji trudnych oraz niespecyficznych. „Animal Expert” zawiera analizy najtrudniejszych problemów i wskazówki, jak radzić sobie z nimi w praktyce.
  W ofercie dla branży budowlanej jest Przegląd i Kontrola Budynków na CD. Zawiera gotowe do wykorzystania dokumenty, instrukcje oraz protokoły kontroli i przeglądów zgodne z wytycznymi Nadzoru Budowlanego i PSP. Program pozwala na samodzielne tworzenie planów remontowych i naprawczych, z uwzględnieniem stopni pilności napraw. Zawiera ponad 70 aktywnych protokołów przygotowanych specjalnie na potrzeby zarządców nieruchomości, zawierających przegląd okresowy budynku (m.in. półroczny, roczny i pięcioletni przegląd techniczny budynku).
  W sklepie internetowym E-Forum masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar:
  Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego E-Forum odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i Poczty Polskiej.

  Co sądzisz o ofercie E-Forum?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z E-Forum? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług E-Forum jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat E-Forum i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od E-Forum.

  Jak wyglądać dobrze za małe pieniądze? / + świetne sklepy!

  E-Forum
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (1)

  2
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostawa
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Atlas rehabilitacyjny

  Jakość przesłanych materiałów tragiczna. Segregatory z najniższej półki, za małe, nie domykają się. Kartki podarte, prawie tak delikatne jak popier toaletowy. Brak słów , za taką cenę taki badziew. Do merytorycznej zawartości się nie odniosę na razie bo jak otworzyłam, to mi ciśnienie skoczyło.

  Przez: Anna16-04-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o E-Forum

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy E-Forum jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 1 opinii klientów o E-Forum. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 2/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje E-Forum?

  E-Forum działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na E-Forum . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.