NiezależnaOpinia

  Opinie DHgate

  O platformie

  DHgate to internetowa platforma sprzedaży hurtowej i detalicznej. Firma DHgate została założona w 2004 roku i jest pionierem w eksporcie towarów z Chin.

  Nazwa DHgate pochodzi od transkrypcji z języka chińskiego DunHuang, to nazwa historycznie ważnego miasta DunHuang, które było ważną częścią Jedwabnego Szlaku. Dziś DHgate uosabia ideę Wielkiego Jedwabnego Szlaku i oferuje swoim klientom najlepsze produkty z Chin na swojej stronie internetowej.

  DHgate dla małych firm

  DHgate tworzy idealne warunki dla małych i średnich firm. Obecnie na rynku DHgate znajduje się około 25 000 000 produktów, a 900 000 sprzedawców aktywnie prowadzi handel na stronie internetowej.

  Ceny hurtowe i ogromny wybór pomogą wszystkim właścicielom małych i średnich firm wybrać i uzyskać towary w najniższej cenie bez wychodzenia z domu.

  DHgate dla kupujących

  W DHgate zawsze możesz znaleźć najnowsze i popularne produkty w cenach poniżej rynku. Różne metody płatności i wygodna strona internetowa, pomogą Ci szybko i łatwo wybrać zakupy i zorganizować dostawę do drzwi.

  VIP DHgate

  DHgate docenia swoich klientów hurtowych i jako promocję oferują ci status VIP na stronie. Po uzyskaniu statusu VIP DHgate wszyscy klienci hurtowi DHgate mogą korzystać z dodatkowych usług, ekskluzywnych rabatów i sprzedaży. Zobacz szczegóły w dziale VIP club.

  Funkcję

  Kraj pochodzenia Chiny. Możliwa płatność kartami bankowymi. Wszystkie główne rodzaje międzynarodowych kart bankowych są akceptowane.

  Inne metody płatności: Akceptowane płatności WebMoney, Western Union, przelewy bankowe.

  Oferują bezpłatna wysyłka międzynarodowa. Główne rodzaje dostaw do Rosji to EMS, UPS, FedEx, TNT, DHL, China Post.

  Koszt i warunki dostawy międzynarodowej: Koszt dostawy międzynarodowej jest indywidualny, dostawa trwa od 2 do 30 dni, w zależności od przewoźnika.

  Przekazanie numeru przesyłki: Tak. Zawsze.

  Dostawa na adresy firm spedycyjnych: Możliwe. Przyczyną opóźnienia dostawy mogą być warunki pogodowe. W przypadku wszystkich pytań dotyczących czasu dostawy i przygotowania zalecają skontaktować się ze sprzedawcą, pozostawienie mu wiadomości lub skontaktowanie się z nim na czacie online.

  Rabaty, kody, punkty bonusowe: Co tydzień możesz znaleźć różne promocje i oferty na stronie internetowej DHgate. W związku z uruchomieniem strony polskiej dostawa wielu towarów jest bezpłatna.

  Weekendy i święta: wszystkie zamówienia są przyjmowane przez całą dobę, ale są przetwarzane tylko w dni powszednie.

  Śledź zamówienia

  Z DHgate możesz śledzić etapy swojego zamówienia online. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz numer personalny w celu śledzenia statusu paczki w danym momencie. Zaloguj się i obserwuj swój pakiet na stronie Szczegóły zamówienia. Współpracujemy z największymi usługami pocztowymi na świecie, takimi jak: EMS, China Post, UPS, DHL, Fed Ex, TNT, HK Post, Singapur Post, Post Link.

  Kliknij przycisk "Obserwuj", jeśli firma logistyczna zaktualizuje informacje o towarach, możesz zobaczyć informacje na swojej stronie konta DHgate.

  Zostaw swoją opinie

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu DHgate? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  DHgate
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o DHgate

  Twoja opinia