NiezależnaOpinia

  Opinie Decathlon

  Wiosna nadejdzie szybciej, niż myślisz. Przygotuj się na sezon pełen energii i uśmiechu na zajęciach fitness –Decathlon przedstawia swoją nową kolekcję odzieży i akcesoriów. Zapoznaj się z korzyściami płynącymi z zajęć ruchowych i rozpocznij swoją przygodę z Decathlon! Zdajesz sobie sprawę, że ćwiczenia fizyczne wpływają nie tylko na nasze ciało, ale również na sprawność intelektualną? Poprawiają szybkość naszej reakcji oraz sprawiają, że jesteśmy bardziej skuteczni w wykonywaniu powierzonych zadań. Psycholog z Uniwersytetu Illinois Artur Kremer obserwował wpływ ćwiczeń na mózg u osób starszych. Badania wykazały, że u osób, które ćwiczyły średnio 3 godziny tygodniowo, zwiększyła się objętość istoty szarej i białej w mózgu, a zatem ich mózg odmłodniał.

  Decathlon sprawia by sport był dostępny dla wielu

  Od 1976 roku Decathlon wprowadza innowacje, aby uczynić sport dostępnym dla każdego. Twórcy fundamentów sieci: Didier, Hervé, Benoît, Nicolas, Stanislas i Stéphane, to pełni energii i zdrowego rozsądku pasjonaci kierujący się wizją Michela Leclercq. Opowiadają o początkach firmy, która od momentu powstania obiegła świat dookoła, zwiększając swój stan zatrudnienia z 7 do 70 000 pracowników. Pierwszy Decathlon otwiera swoje podwoje 27 lipca 1976 roku. Okazuje się szybko, że to bardzo oryginalny koncept, ponieważ powierzchnia sprzedaży dedykowana wyłącznie sportowi to prawdziwa rewolucja dla użytkowników. Po raz pierwszy klienci mogą w jednym i tym samym sklepie znaleźć niezwykle szeroki wybór wyposażenia sportowego w bardzo konkurencyjnych cenach. Od pierwszego dnia sprzedaży, zaczyna działać „poczta pantoflowa”.

  70 sportów pod jednym dachem

  W roku 1986 pojawiają się oficjalnie pierwsze produkty Decathlon: wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę. To początek historii Marek Pasji. Od inauguracji w 1976 roku Decathlon proponuje w istocie jeden produkt pod własną nazwą: rower Decathlon, który można jeszcze czasami zobaczyć na ulicach. Na początku producenci nie chcieli sprzedawać swoich produktów Decathlon. Wtedy Decathlon przeprowadził szereg postępowań i jeden po drugim producenci zaczęli ustępować. Innowacja jest ważną częścią wszystkiego, co robi Decathlon. Regularnie rozwija nowe produkty, pomysły na uprawianie sportu, aby zapewnić ciągłe doskonalenie swoich produktów.

  Zwrot, wymiana i reklamacje

  Wymienić bądź zwrócić towar możesz w terminie 30 dni. Dla posiadaczy Karty Stałego Klienta działa bezterminowy zwrot.

  Zwrot/wymiana w sklepie stacjonarnym:

  - Udajesz się do najbliższego sklepu (lista sklepów dostępna na stronie internetowej Decathlon).

  - Zwracasz/wymieniasz produkt za okazaniem faktury wydrukowanej z konta internetowego.

  - Otrzymujesz zwrot wartości produktu tą samą formą, którą była dokonana płatność.

  Zwrot/wymiana na odległość (zwrot zakupów w sklepie internetowym):

  - Logujesz się na swoje konto na stronie internetowej Decathlon, w panelu po lewej stronie wybierasz "śledź zamówienia internetowe", przy odpowiednim zamówieniu klikasz "szczegóły", następnie "zwrot".

  - Drukujesz formularz zwrotu i zamieszczasz go w starannie zapakowanej paczce z produktem. Zwrócić można produkty nienoszące śladów użytkowania.

  - Odsyłasz paczkę na adres Decathlon.

  - Otrzymujesz zwrot pieniędzy tą samą formą, którą była dokonana płatność. W celu złożenia reklamacji produktów zakupionych w sklepie Decathlon udaj się bezpośrednio do sklepu stacjonarnego lub prześlij wiadomości na adres emailowy.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Decathlon? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Decathlon
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Decathlon

  Twoja opinia