NiezależnaOpinia

  Opinie Crossout

  O grze Crossout

  Crossout to darmowa gra wideo o walce samochodowej opracowana przez Targem Games i wydana przez Gaijin Entertainment na Androida, Windows, PlayStation 4 i Xbox One.
  Rozgrywka koncentruje się na tworzeniu i późniejszym ulepszaniu pojazdu gracza poprzez walkę i handel, a także wytwarzanie nowych przedmiotów. Opisywana jako gra MMO o rzemiośle i walce pozwala graczom konstruować własne pojazdy do wykorzystania w starciach PvP z prawdziwymi graczami i misjach PvE z udziałem uczestników AI.
  Gra przedstawia postapokaliptyczną scenerię po wojnie nuklearnej i „nieudanych testach genetycznych na ludziach”, ukazując pewne podobieństwo do uniwersum Mad Maxa. Wydarzenia Crossout mają miejsce w tym samym uniwersum, co Ex Machina (aka Hard Truck: Apocalypse na rynku północnoamerykańskim), która jest również grą stworzoną przez firmę Targem opublikowaną przez Buka w 2005 roku. Celem Crossout jest przedstawienie życia na Ziemi 20 lat po Globalna katastrofa 2027 i 200 lat przed Ex Machina.
  Gra koncentruje się na walce pojazdami. Gracze zyskują reputację w różnych frakcjach, uzyskując dostęp do nowych planów, części i pojazdów. Gracze zbierają części i materiały poprzez nagrody w bitewach, wypełnianie misji, niszczenie niepotrzebnego wyposażenia lub kupowanie przedmiotów od innych graczy na rynku w grze. Pojazd bojowy każdego gracza jest ograniczony jedynie wyobraźnią gracza i dwoma obowiązkowymi częściami, które muszą zostać zintegrowane z projektem każdego gracza: kabiną i podwoziem (ramą). Części takie jak zbroja, broń, generatory i urządzenia pomocnicze nie są wymagane. Różne kombinacje tych elementów pozwalają graczom dostosowywać pojazdy do własnych upodobań i stylu gry. Ponieważ nie ma ustalonych klas tradycyjnych pojazdów ani ról pojazdów, gracze mogą dowolnie edytować i modyfikować swój pojazd według własnego uznania, umożliwia to graczom dostosowywanie zarówno wyglądu, jak i aspektów technicznych pojazdu, poprawiając osiągi maszyny i wygląd wedle ich gustu.
  Oprócz tworzenia i dostosowywania pojazdów Crossout wdraża model fizyczny. Gracze muszą wziąć pod uwagę środek ciężkości, masę, lokalizację i rozmieszczenie części. Pojazd o zbyt dużej masie może się przewrócić, jeśli zostanie obrócony zbyt szybko lub podczas poruszania się po nierównym terenie. Ciężkie maszyny mają większe trudności z nawigacją. Sprzęt (taki jak obracający się radar) umieszczony zbyt blisko ziemi może zostać uderzony podczas ruchu, powodując utratę kontroli lub pogorszenie zdolności poruszania się. Działa dużego kalibru powodują odrzut na obu końcach broni, będąc w stanie przewrócić lżejszy pojazd, który wystrzelił pocisk i potencjalnie przewracając trafionego gracza. Ta mechanika nie tylko zapewnia graczom bardziej dogłębne dostosowanie, ale także działa jako aspekt samobalansowania. Gracze, którzy po prostu załadują pojazd z ciężkim pancerzem i bronią dużego kalibru, nie będą w stanie funkcjonować w walce.
  Bitwy toczą się w czasie rzeczywistym i obejmują dwie drużyny graczy i uczestników AI. Aby wygrać, drużyna musi wyeliminować drużynę wroga, zająć bazę lub wykonać inne zadania w zależności od trybu gry.
  Każdy pojazd jest „aktywny” do momentu zniszczenia kabiny, zanim może stracić inne części, w tym pancerz, koła i uzbrojenie, skutecznie je okaleczając lub neutralizując. Z tego powodu ważne jest, aby chronić najważniejsze elementy wozu bojowego. Niektóre części, takie jak generatory lub beczki z paliwem, eksplodują po zniszczeniu, powodując uszkodzenie komponentów pojazdów oraz obiektów znajdujących się w pobliżu.
  Matchmaking jest obecnie ograniczony tylko przez części używane do tworzenia pojazdów graczy. Pancerz kosztuje bardzo mało punktów, podczas gdy broń i armaty kosztują znacznie więcej, co oznacza, że gracze zostaną dobrani do pojazdów o stosunkowo równych poziomach. Z tego powodu punkty pojazdu pochodzą głównie z broni, której używa.

  Co sądzisz o grze Crossout?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z gry Crossout? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy gra jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd gry? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z gry Crossout jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat grze Crossout i tego co oferuje. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od gry Crossout.

  Gdzie kupuję mangi - sklepy internetowe, grupy na FB (LINKI)

  Crossout
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Crossout

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Crossout jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Crossout. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Crossout?

  Crossout działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Crossout . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.